Autor Zpráva
enachod
Profil
Ahoj, lidičky

jukněte prosím na mé stránky o novinkách na internetu.
http://novinky.enachod.cz/Jedná se o web na téma novinky na internetu a informace o online aplikacích zdarma atd.
Rád bych znal váš názor zda je to přínosem pro český internet a co vám na těchto stránkách ještě chybí. Zkoušel jsem tam vložit také forum , ale zatím se moc nechytilo. Možná později.

Budu také rád za ray které pomohou zvýšit návštěvnost tohoto webu, ale prosím jen seriozní rady nestojím o žádné autosurfy atd.

Díky moc.

Moderátor Chamurappi: Téma nadepisuj názvem/adresou webu.
Darker
Profil
Moc reklam.
Nepůsobí to na mě dvakrát přehledně a nemáš dopřeložený RS. Řekl bych víc, ale seká mi to prohlížeč.
jenikkozak
Profil
- Hlavička webu je dost prázdná. Nemohlo by to vyhledávací okénko mít u sebe i tlačítko?
-„HOME“ je pokus o oslovení příslušníka rodu homo?
- Souhlasím s tím, že web je nepřehledný a že obsahuje příliš mnoho reklam. (Druhý jev je jednou z příčin existence toho prvního.)
- Opravám chyb v textech jsi moc nedal, že? Asi by nebylo těžké najít článek, ve kterém jsou všechny čárky špatně. Víš o tom, že posunutím čárek ve větě může tato nabýt jiného významu? Zjisti si také, jak se dává slovo „být“ do podmiňovacího způsobu. Před interpunkčními čárkami, tečkami a dvojtečkami se nedělají mezery. Uvnitř závorek se nedělají ( takovéto ) mezery. Za větami se píší tečky, věty začínají velkým písmenem stejně jako všechny vlastní názvy (tedy i názvy firem). Dej si pozor na použití přivlastňovacích zájmen můj/tvůj/svůj. Shodu podmětu s přísudkem se také hodí kontrolovat.
- „All Rights Reserved Autorská práva jsou vyhrazena.“ - Nemohla by být přidána ruská verze tohoto nápisu?
- Kdyby ses SEO zabýval, asi bys neodkazoval na onu SEO analýzu, protože by ti bylo jasné, že testuje nesmyslné parametry (validitu, keywords, info pro roboty), ale na jiné důležité kašle. Ale máš 75% (čteno sedmdesátipětiprocentní) výsledek úspěšnosti svého webu, takže můžeš být rád. To, že validita je důležitý faktor stránek, píšeš i v jiném článku. Pozici na Google určuje velké množství veličin (někteří pro svou radost udávají číslo 200), bylo by však dost nelogické, aby mezi nimi byla i validita dané stránky.
- Zdrojový kód webu je upřímně řečeno hrozný.
pcmanik
Profil
Neuveritelne neprehladne, obrovske mnozstvo reklam a dalsich informacii, hned som to zavrel.

400kB a 8.3 sekundy na nacitanie takmer textovej stranky je neuveritelne vela - FF 4, Internet 30MB/s

Cele je to len kvoli billboardu, radsej pouzivaj adsense od googlu. Vsetko zistene pomocou firebugu.
enachod
Profil
Koknu na t oděkuji za názory. Co tam ještě přidat a kde vhodně propagovat tento web.
Darker
Profil
enachod:
Co tam ještě přidat a kde vhodně propagovat tento web?
Spíš něco uber. Na to, že tam má uživatel hledat zajímavé počtení je tam dost věcí navíc.
peta
Profil
to "javascrypt" v tom oblaku vpravo jsem raci ani nevidel :)
enachod
Profil
Který javascrypt konkrétně ? http://novinky.enachod.cz
jenikkozak
Profil
enachod:
Tenhle. JavaScript se píše samozřejmě s měkkým i.
enachod
Profil
Dík :.-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0