Autor Zpráva
Kubceko
Profil *
Ahoj Založil jsme web gaming-portal.
chtěl bych vědět jak se vám líbí/nelíbí, co bych měl přidat a podobně.
Zde je web: www.gamezone.g6.cz/news.php
Doufám že se vám bude líbit.
MatějŠ
Upřímně jsem sám zvědav jakou na to dostaneš odezvu když: grafika, ač škaredá, není tvoje, systém není tvůj.

+

Table 'gamezone.fusion_news' doesn't exist

+

<meta name='description' content='' /> 
<meta name='keywords' content='' />
l564
Co to je? Table 'gamezone.fusion_news' doesn't exist = Tabulka v MySql ti neexistuje
A vzhled stojí za prd, na to že je to na PHP fusion.
Moje hodnocení: 58% - na tomto webu jsem se nezaregistroval, ani bych se nezaregistroval, měl bys celý web zjednodušit. Vem si příklad z portálu Seznam.cz , Facebook.com ty mají to velmi elegantní a jednoduché. Jo a ty VELKÝ červený texty, fuj tajxl, nelíbí.
peta
"Doufám že se vám bude líbit."
Nelibi, ale na tom nezalezi, kdyz jsi s tim spokojen :)

"Přínáší spousta novích hekých funkcí a také opravené chyby z dosud nainstalované verze."
*novych
*hezkych
Spis prinasi spoustu chyb :)
"Pravidla Srveru" // v menu

"_Kubceko_ 29/03/2011 18:08"
Omezil bych pocet smajliku na max 1 a vyber moznosti max na 10, pokud mozmo neanimovane. Jen nekolik sekund se nacitaji obrazky smajliku.

Grafika, tu nemas vubec vyresenou. Musis mit nekde tabulku, kde budes mit receno, jak ma vypadat normalni text, tucny, nadpis, tabulka, odrazky, formular, tlacitko, policko pro text... A toto dodrzovat pri psani.
Prispevky, ktere vyhovuji stylu:
Nový členové a spolupracovníci na modu - Gerechti dne 03/30/2011
Coz je 1 z 11, vsechny ostatni je treba preformatovat. Nebo, ze bych klikl jeste na dalsi stranku? Radeji ne.
Podobne treba leve menu.

Leve menu nezobrazuje zadne stranky. Funguje jen Kontakt, Domu, Vyhledavani, cele menu SAMP

http://www.gamezone.g6.cz/profile.php?lookup=16
Se ten stred cukne dolu
Kubceko
Profil *
Vím že se vám web nelíbí ale teprv začínám nikdy jsem to nedělal....scháním na svůj web pomocníka kdo se v tom vyzná zatím se nikdo neozval......z nečím si nevím rady
TomasJ
Kubceko:
Po najetí na odkaz na něm zůstane hover barva (tedy barva bílá) a i když odjedu myší z odkazu, zůstane barva bílá. Tohle mi to dělá jen na tomto tvém webu.
Grafika stojí za prd, radši se to nauč a dělej si to sám. To logo je mimochodem strašné :)
Barvy textů tam mrskáš jak se ti zlíbí, to taky není dobré...
Mimochodem máš chybu v módu na samp. Pořád ti vypisuje čas ve hře na 12:00.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0