Autor Zpráva
kate isabel
Profil *
Prosím o názor na stránku www.smart-soft.cz
Co by se dalo vylepšit apod.
Děkuji moc.
johnl
Profil
Některé písmenka jsou malá:


Texty buttonků jsou moc nahoře:



Osobně si myslím že je zbytečné text javascriptem nějak moc modulovat, když na web vlezu s vypnutím JS líbí se mi o mnoho víc (odkazy hlavního menu jsou taky malé (se zapnutým JS))..

U vrchních buttonků (ty šedé) není žádný hover efekt..

Detail, ale kód je nevalidní..
TomasJ
Profil
kate isabel:
Zajímavý web celkem pěkný, ale nelíbí se mi ta zbylá půlka stránky co je pod hlavním menu, protože vypadá, jakoby nepatřila k tomu co je nahoře.
Jak máš ty položky SEO, CMS a E-shop, tam bych dal normálně místo textu pod ním, který je vykreslený v cufonu, přímo text na pozadí, čili udělal z toho 1 celý obrázek. Jinak se mi web líbí :)
Dodatek, bez JS ty odkazy SEO, CMS a E-shop nefungují.

EDIT:
V IE 6/7 se web trochu rozsype, v IE 6 je nalepený na levé straně (včetně obrázku "akce -15%"), v IE 7 jen obrázek "akce -15%" je nalepený vlevo.
johnl:
Já mám písmenka stejná...
johnl
Profil
TomasJ:
Opera 11.01, win XP
TomasJ
Profil
johnl:
Díval jsem se v IE 6,7,8; FF 4.0; Opera 11.01 a všude byla písmenka stejná... Vlastním WinXP Home.

EDIT: Dokládám obrázky z Opery
johnl
Profil
TomasJ:
Pak mám asi rozbitou Operu.. :-//


Skoro mi připadá jak kdybys mi nevěřil že ty písmenka mám některé malým písmem (ale vážně jsem si nedával tu práci s vytvářením falešnýho obrázku), pokud se ti to zobrazuje dobře pak bude asi chyba někde na straně mojí Opery, ale reinstalovat ji kvůli tomu nebudu.. :-D
kate isabel
Profil *
děkuju moc za Vaše názory, momentálně se snažím e-shop optimalizovat. Písmenka opravíme, nevalidní kód taktéž.
Johnl: děkuju za upozornění IE 6/7, to mě vůbec nenapadlo zkontrolovat :)
TomasJ
Profil
kate isabel:
To jsem upozorňoval já, ale to nevadí :)...

johnl:
Neříkám, že ti nevěřím, chyba může být kdekolil, jen jsem psal, že mně se to zobrazuje správně :)
kate isabel
Profil *
TomasJ:
To jsem upozorňoval já, ale to nevadí :)...

Promiň, sem to přehlédla, děkuju ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0