Autor Zpráva
Kliford
Profil *
Studentský parlament
Děkuji za názory.
l564
Profil
Až na ten velký banner je to docela dobrý
... a nefunkční stránky
STRÁNKA NENALEZENA - h t t p : / / w w w .s p m b . h o s t u j u . c z / k o o r . h t m l
Koukejme že tento web spamoval, protože je v sprostých slovech,
Bubák
Profil
l564:
Koukejme že tento web spamoval
Myslím si, že Kliford je v tom nevinně, akorát má tu smůlu, že hostuje u usvědčeného certifikovaného spammera.
www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2015831

... a nefunkční stránky
Časté výpadky jsou výsledkem "kvality" ovocného hostingu.
peta
Profil
Uz jsem videl i horsi, treba u nas http://spf.slu.cz/Uvod.html :) Takze spis drobnosti...

* To obarveni nema uplne nejlepsi barvy. Mozna bych se drzel odstinu barev v logu, cili treba odstiny oranzove a ne velke zlute ctverce.
* U menu nahore bych dal polozky mozna tucne.
* Nadpisy tech barevnych ctvercu tez nic moc na citelnost a viditelnost / kontrast vuci obycejnemu textu.
* Rozbalovaci menu se dost spatne ovlada pres dotykovy displej. Fakt nevim, proc to lide stale na stranky davaji, uz to neni v mode :)
* Aktuality - Nelibi se mi, ze nadpis je odkaz. Nelibi se mi, pouzivani uppercase, na to existuje tag bold. A navic tam asi ma byt male pismenu u Dne "STUDENSKÉHO PARLAMENTU MĚSTA BÍLOVCE Dne". Dale mas cely text nalepeny zleva a zprava na okraji. Nelibi se mi barva odkazu. Odkazy nemas podtrzene (muzes treba zvolit jemnejsi barvu a podtrhnout pomoci borderu)
* Komise, Rada nema nadpis.
* Clenove - nevim, zda je vhodne davat na stranku mail se zavinacem (ochrana proti virum). Jeste jde udelat klikaci, jestli ti ten zavinac neva a chces to vylepsit. Jinak by slo udelat ke kazdemu clenovi profil a odkazovat na nej.
* Mapa - nechapu, proc ji mas v uvodu a ne u kontaktu
* Uvod - v menu je rozbalovaci, ale ne kazdy muze pochopit, ze prvni odkaz je take klikaci a radeji bych to pridal i do podmenu.
* Historie, Parlament - nezobrazi se stranka, jak to dela Uvod
* Dokumenty - obsahuje obri odrazky. Mozna by neskodilo proste zvetsit pismo cele obsahove casti (aspon pri rozliseni 1280x1024 je dost malicke)
* Kontakt, to by mozna chtelo trosku jinak udelat, adresy vic rozepsat a mozna jinak upravit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0