Autor Zpráva
jakubcabal
Profil *
Chtěl bych jsem se zeptat co říkáte na tento web www.tabletujeme.cz/ a to hlavně po stránce designu. Díky!
Darker
Profil
Chybí ikonka.
Nenapadne tě lepší titulek než webová adresa stránky. Nemusí to být jinak ale mohlo by.
Hranaté závorky s třemi tečkami by mohly vést na celý článek, co ty na to?

Design je pěkný, žlutá se k černé hodí. Zkoušels i jiné než bílé pozadí?
Zkoušel jsem šedou, to šlo. Černá ne. Žlutá je moc křiklavá.
jakubcabal
Profil *
Darker:

Ikonku mám v plánu.
Titulek určitě vylepším, s těmi závorkami je to skvělý nápad! :D

S pozadí jsem zatím moc neexperimentoval, bílá se mi celkem líbí, je to takové čisté, ale pro někoho možná až moc.
peta
Profil
* je to preplacane
* barvy spolu neladi
* dlouhe podtrzene odkazy - bud bych je nepodtrhaval nebo pouzil border se svetlejsi barvou
* menu kategorie a cloud bych tez nepodtrhaval vubec v pripade, ze se tam nevyskytne text, ktery neni odkazem. Navic bych zvolil barvu pisma odstinovanou jemne do zlute. ciste cerna tam nepasuje
* velikost nahledu obrazku je kazda jina, jednou obrazek ma stin, podruhe ne, jednou je pruhledny, podruhe ne; jednou ma ramecek, podruhe ne; at se bavime konkretne, porovnej obrazky u:
http://www.tabletujeme.cz/category/tablety/android/
a - Přepracovaný Galaxy Tab 10.1″
b - Olivetti OliPad 100
c - MSI WindPad 100A
d - Výkonný tablet s procesorem od Samsungu
a - b: velikost
a - c: pozadi
c - d: ramecek vpravo
* hodne mi vadi ta galerie nahore na kazde strance
* kdyz rozkliknes clanek, tak je tam more ovladacich prvku: Tweet, 4, To se mi libi, Bleskovky, 7, Blackberry, HDMI, wifi, Like, palec, Komunita, rozbalovaci Disq, Prihlasit, pole pro komentar, select s necim pro rozbaleni, odebirat mailem, Rss, blog comment [18]; Opravdu to tam vsechno musi byt? Nestacilo by tlacitko info, ktere zobrazi detaily o clanku? Nestacilo by jedno tlacitko libim, ktere to zlibuje na vsech sitich? Nestacilo by tlacitko komentovat/diskuze, ktere zavola diskuzi? Nektere prvky by se dali treba odvyraznit jemne sedivou barvou, pripadne drobnejsim pismem, treba autor clanku. Byt uzivatel, tak 18 ovladacich prvku me vydesi na tolik, ze se neodvazim na nic kliknout.
* marginy a padingy, nemas asi definovany manul vzhledu stranky. Treba vych ocekaval, ze prave menu bude presne na okraji stranku jako pruh s hornim menu. Nebo, kdyz mas horni menu kulate, ze take bude kulate menu pri rozbaleni ze spodni strany. Take menu vpravo zhora by mohlo byt stejne vzdalene jako druhe zlute menu od prvniho.
* u te galerie nahore nemas uplne domyslene pozadi pod textem. Nekdy se to spatne cte.

http://www.tabletujeme.cz/category/aplikace-2/pro-ios/
Tady je v popisu pouze pismeno "h", jako zakaznik z toho moc chytry nejsem :)

Jinak se to celkem da, aspon to je prehledne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0