Autor Zpráva
brums
Profil *
Mám stránky [img]www.bcfc.mzf.cz[/img] a zajímalo by mě, co se vám na stránce nelíbí, popřípadě bych velice uvítal rady co zlepšit. Předem díky za odpověď :)
brums
Profil *
Jaj, omlouvám se za IMG.....
peta
Profil
http://www.bcfc.mzf.cz/
* Ve FF4 to rozbalovaci menu nestiha reagovat.
* Pozadi pod logem se mi barevne nelibi.
* Stred - komentare (clanky?) - sede pozadi by mohlo byt tmavsi barvou, idealne jako ma menu a treba text Napsal je uz ted skoro necitelny, takze by mohl byt tez tmavsi barvou. / Soucasne by mozna v menu mohla byt stejna tmava seda jako u tech komentaru. Ta pouzita je moc cerna. / Oddelujici barva komentaru by mohla byt tmavsi. / Hover a zvyrazneni zvolene polozky by mohlo mit barvu modre, jako ma prave menu. zhruba 4187c8, ty pouzivas ale 0072cf
* paticka, tak ta je strasna :) Nechces pouzit do pozadi sedivou barvu? Texty ted nejdou skoro cist (na LCD). V okne 500x500 zprava neni padding, ze spodu tez zadny.

Historie - chtelo by to mozna vetsi pismo a obrazky
Premier League - Vybere si s podsekcí // to bych moc rad, ale zadne podsekce to nenabizi na strance
Rozlosování - ta hlavicka neni moc domyslena u tabulky, barevne
Minulý manažeři (Fans) - maji odlisny vzhled jako Strelci
St. Andrews - obrazky nemaji stejnou velikost (sirka = velky / 2, vyska = velky/2), tu cernou oblohu tam vubec nepotrebujes
Birmingham - ten obrazek ma 2 690px × 1 793px (změněno na 678px × 452px), stahovalo se to asi 4s

U spouste polozek menu nevim, co ktera znamena. Neco je cesky, neco anglicky...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0