Autor Zpráva
Cestovní agentura Style Travel Agency
Profil
Ubytovací portál Praha-Hotel.eu - široká nabídka cenově dostupného ubytování v Praze i celé České republice

Praha-Hotel.eu je ubytovací portál, který svým zákazníkům umožňuje v online režimu najít, poptat, rezervovat a zakoupit ubytování v ubytovacích zařízeních všech typů v Praze i všech dalších regionech České republiky.

Portál Praha-Hotel.eu nabízí cenově výhodné ubytování ve stovkách klasických, luxusních i levných hotelů, stejně jako v desítkách penzionů, apartmánů či hostelů pro studenty a mladé cestovatele.

Exkluzivní ceny ubytování v Praze i celé České republice na ubytovacím portálu Praha-Hotel.eu

Díky etablované (a ryze české) cestovní agentuře jménem STYLE Travel Agency, která je jeho provozovatelem, není - na rozdíl od četné konkurence - pouhým zprostředkovatelem ubytování za provizi - koncovému uživateli nabízí velmi výhodné cenové podmínky ubytování, kdy uživatel může získat více než zajímavou slevu na ubytování, jejíž výše je pohyblivá v závislosti na požadovaném termínu ubytování, přičemž maximální výše dosahuje sleva v případě ubytování last-minute. Kromě možnosti on-line vyhledávání je navíc k dispozici Zelená bezplatná linka, na které může v pracovní době využít služeb zkušeného a vstřícného pracovníka rezervačního oddělení cestovní agentury STYLE Travel Agency.
Taurus
Profil
Jste ale na hodnocení stránek, připadá mi to tu jako reklama.

Bohužel, z uživatelského hlediska nepřehledné, bez optického dělení částí - hlavička, menu, obsah. Nadpisy/menu pište česky, jsme Češi. Menu je odfláklé, bez detailu. Nepoužívejte justify pro tak úzké bloky textu, které docela splývají. Zvýraznění slevy opět odfláklé. Celkově mi přijde, že používáte základní barvy a vše pak vypadá, že web vznikl před deseti lety. Odsazení různých tlačítek a položek je nedotažené. Chybí mi tisková verze. Pozor na funkčnost při vyplých obrázcích...
Plaváček
Profil
Cestovní agentura Style Travel Agency:

Nic ve zlém, ale váš příspěvek více než co jiného připomíná cílený spam (především proto, že naprosto stejný text jsem objevil i na dalších diskusních fórech). Počítám, že se snažíte o jakýsi tip linkbuildingu a názor na web vás ve skutečnosti vůbec nezajímá.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Cestovního agenturu Styla Travela Agencyho:
Naše diskuse tě ve výsledcích vyhledávání brzy předběhne a já bych se na místě lidí, kteří tento spam najdou, tvé agentuře obloukem vyhnul, protože jsi spammer a zasloužíš si za toto neseriózní jednání bolestivou virtuální smrt.

STYLE Travel Agency
Odkazy s rel="nofollow" ti moc nepomůžou :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0