Autor Zpráva
kaja
Profil *
Prosím o kritiku http://iampierre.com/download/smsdark2.png
Louka
Profil
1. Zaujala mě čeština "Pošly sms a vyhraj"
2. Jinak design se mi hodně líbí.
jenikkozak
Profil
Louka:
Hádám, že text je jen výplňový, chyb je v něm mnohem víc. (Pravděpodobně i v názvu webu.)

kaja:
Grafika neoslní žádným originálním nápadem, ale nevypadá ani nudně. Jen by mě spíš zajímala nakódovaná stránka než jen takovýhle obrázek.
Bubák
Profil
Dobrý kšeft, "prodávat" iPhpne za 64 251 Kč.
Musím pochválit, že cena za SMS ve poměrně velkým písmem s dostatečným kontrastem, ale texty bude nutné upravit.
kelvin
Profil
kaja:
Mně tam vadí to pozadí, hlavně v té světlé části dole, kdy se mi diagonální čáry a název/doména motají do textu či přes ty spodní rámečky. Určitě bych takové pozadí vyhodil, nebo mu snížil kontrast.
pavuk
Profil
kelvin:
to bude nejspíš ochrannej vodoznak
peta
Profil
Louka: Zleva: vyrhu, posly (vedle toho obrazku apple uz ma posli), podmink :)
kaja:
Obrazek mi prijde sedivy. Mozna vych prohodil bile pozadi pod fotogalerii s pozadim textu obsahu.
Text ma dlouhe radky presahujici 80 znaku. Pouzit 2 sloupce? Vetsi pismo? Dat vpravo obrazek?
Odkazy jsou nevyrazne, zkusil bych oranzovou jako je nahore v reklame na apple v pozadi.
Novinky. Vice informaci by asi mel byt odkaz. Pokud tlacitko, opet bych pouzil oranzovou z reklamy nahore. V textu je Vice a pak je tlacitko vice, vypada to divne. Pouziti velkych pismen u Vice info mi prijde zbytecne a neprijemne.
Paticka. Odkazy a text v paticce jsou zace prilis vyrazne. Nevim, jak bude zakaznik prepocitavat 3.186 euro.
Nadpis textu Co vsechno muzete vyhrat, nevim, ale prijde mi, ze tam nepatri sipecka a ze je to prilis tucne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0