Autor Zpráva
Monkeys
Profil *
Dobry vecer

Prave som dokoncil stranky jedneho vetinarstva poprosim vas o nazor Kvetinarstvo je to len testovacia adresa.

vdaka
smonkey
Profil
Líbí se mi sladění barev, možná ta květina je trošku moc agresivní (nejspíš jen můj dojem).
To menu "jakoby v patičce" je originální :)) Ještě by jsi mohl přidat nějaký ten odstavec na úvodní stranu.
peta
Profil
V okne 500x500 neni vetsina stranky dostupna.
Ostatni raci bez komentare :)
__construct
Profil
Pripomienky:
• Pri menšom rozlíšení (ja mám 1280×800) nie je vidieť celé stránka
• Zmenil by som písmo (nejak sa mi tam nehodí)
• Pri kontaktnom formuláry nemáš zarovnané tlačidlá
• Pri fotogalérii mi príde ten „accordition“ neintuitívny
• Na stránkach kde používaš JS ich prehoď z hlavičky na koniec dokumentu - stránka sa rýchlejšie vykreslí

Inak je to originálne; ten kvet na pozadí je výrazný a pri tom mi tam vôbec nevadí. Celkovo je to podarené :-)
Monkeys
Profil *
Super dakujem za pripomienky :)
__construct
rozlisenie asi vyriesim v css
overflow:auto;
, tlacidla vo formulari su zarovnane na stred tabulky ty asi myslis zarovnat na okraje poli (ok to vyriesim), za to JS dakujem to som netusil.

To „accordition“ no chceli tam galeriu tak som to vyriesil takto.
jenikkozak
Profil
Monkeys:
overflow:auto;
Jenomže já webovky často otevírám jen na půlce monitoru. Když se mi neobjeví posuvník, ani neuvidím zbytek menu. Horší ještě je, když stránku otevřu v okně s malou výškou, pak menu vůbec neuvidím. A nemám jak se k němu dostat.
- V kontaktu by mohly být na popisky políček použité <label>y. Jen tak, aby to vypadalo. :-)
- U kvetů a kontaktu jste asi zapomněl změnit <title>, neboť tam jsou Svadby.
- V menu by mohla být zvýrazněna aktivní položka.
- „( oproti MC Donald )“ – slovenky neumím natolik, abych se mohl odvážit mít poznámky k textům, ale předpokládám, že ani ve slovenštině se uvnitř závorek nedělají mezery.
- „(šedo zelena budova (oproti lidl a nemocnica)“ – první závorka není uzavřená.
KGW
Profil
Hezké.
Myslím, že když dáš menu nahoru, design neutrpí a přístupnost se vylepší.
Na full hd ten obrázek na pozadí už vypadá dost rozostřeně a kostičkovatě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0