Autor Zpráva
jakubkuba
Profil
Zdravím, prosím o kritiku eshopu: http://www.imghosting.cz/images/39natural_power.jpg

Děkuji :)
pcmanik
Profil
Nacital sa mi pekny obrazok 1x1 px ktory je naviac gif...
jakubkuba
Profil
Omlouvám se, odkaz byl opraven a měl by být funkční.
pavuk
Profil
jakubkuba:
Chceš kritiku e-shopu? Tak na něj dej odkaz
jenikkozak
Profil
jakubkuba:
Když už jsem to otevřel... :-)
- „Registruj se ZDE“ - Nemohlo by se to „ZDE“ vyhodit?
- „V košíku je celkem: 3 položek“ - Český programátor jistě dokáže i skloňování, že?
- „Za celkovou cenu: 8458,- Kč“ - Bude-li mít číslo pět cifer, určitě by to chtělo malou mezírku mezi tisíce.
- „Natural-power.cz > Hlavní stránka > Produkty“ - To mám chápat tak, že hlavní stránka má nějakou stránku ještě nadřazenou?
- Drobečková navigace (a odkaz na uskutečnění nákupu a odkaz na detailní informace) není vertikálně centrovaná, možná je to úmysl, ale vypadá to divně. Chtěl jsem se podívat, jestli to je logo, mrknul jsem na naturalpower.cz, jenže nic chytrého jsem se nedověděl.
- Ty boxíky napravo a nalevo jsou sice přilepené k tomu prostřednímu sloupečku s obsahem, ale jsou odděleny čárou. Nevím, moc se mi to nelíbí. Buď bych je oddělil mezerou, nebo je spojil.
- Vrchní část boxíků je rozmazaná, vršek obsahu (nad drobečkovou navigací) rozmazán není. Chtělo by to sjednotit (pokud možno bez toho rozmazání).
- Všechno je takové nacpané dosebe, jen je tam mezera mezi formulářem na přihlašování a obsahem stránky. Kdyby to nebyl obrázek, řekl bych, že kodér nedokázal „optimalizovat pro prohlížeče“.
- Pokud bude stránka delší, ta roztažená patička nebude vypadat hezky. (Člověk během zuřivého rolování zapomene, že hlavička a patička jsou sjednocené.)
- V tom seznamu produktů se nebudou zobrazovat ceny? Já osobně bych asi byl líný to všechno proklikávat, raději bych kliknul jednou – pryč.
- Že je něco novinkou, je děsně fajn, ale když neuvidím aspoň krátkou charakteristiku produktu, podle které bych mohl jednotlivé výrobky srovnat, asi také nebudu moc rád.
jakubkuba
Profil
Děkuji za připomínky, většinu věcí se pokusím opravit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0