Autor Zpráva
PecanCZ
Profil
Zdravím, mám vytvořené své web studio a chtěl bych ho od vás zkritizovat. Díky za každou kritiku a pozitivní hodnocení. Odkaz
jenikkozak
Profil
PecanCZ:
- Dělat odkazy pomocí obrázků na pozadí? To by mě zajímalo, jestli vyhledávače jejich obsah dokážou přečíst.
- Úvod je poněkud nudně napsán. Navíc obsahuje chyby v interpunkci.
- Proč jsou reference ve stupních šedi? Na první pohled ta stránka neláká.
- V kontaktech je v políčku Váš email předvyplněn zavináč. Zbytečně, protože při aktivaci políčka stejně zmizí.
- „Nikdo nemá hranice, společně to tedy dotáhneme nejdál...“ Jako že nekonečno a nekonečno jsou dvě nekonečna, což je víc než jedno nekonečno?

Kód:
Těch pět nezalomitelných mezer má být padding?
<p class="nadpis">1. <strong>Představa</strong></p>
H2?
Kód obsahuje spoustu zbytečných divů.
Taurus
Profil
Souhlasím a přidám: chybí tisková verze, slabý line-height, grafika je tuctová, ne moc pěkná. Tetxty zkrať na třetinu. Tu třetinu pak na třetinu. Úvod tě má lištit hezkými pracemi, rozkecání jako bonus někde bokem na jiné stránce...
peta
Profil
* texty nejsou zarovnany zleva stejne - logo radek1, logo radek 2, nadpis + text, paticka
* obsah, pismo v obsahu je male na rozliseni 1280x1024
* obsah, radky textu presahuji 80 znaku a tudiz se spatne ctou
* paticka, odkazy by meli mit oddelovac, asi; pismo bych dal sedivejsi barvou, aby nebylo tak vyrazne
* hlavicka, tlacitka by meli byt zprava stejne jako obsahovy ram; zarovnani textu v tlacitku neni na stred na vysku
* stranka Reference, kdyz najedes na obrazek, tak zhasne, bila plocha, sekunda nic, pak se objevi obrazky a uz nezhasinaji; nahledy zajimavych stranek jsem resil takto, nektere jsem pak resil rucne: http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-inspirace/
* stranka Kontakt, vypada to divne, kdyz je pulka zarovnana na stred a zbytek vlevo; navic to tlaciko neodpovida vzhledu tlacitek nahore v hlavicce. Ocekaval bych min aspon zakulaceni.

Mozna by to chtelo i odhad ceny, pripadne v referecich, co jsi na tom webu delal a kolik jsi dostal zaplaceno. Jinak se mi lini, jak to rozepisujes. Vetsina lidi tam ma jen obrazek a tim pro ne reference hasne.

Reference, stupne sedi, taky mi to vadi. Ale tez je videt, jestli web vypada dobre cernovile. Obvykle ani ne :)
hubert_
Profil *
Nevím, ale já osobně jsem nepochopil tu patku... Logo v červené a patka tak divně? Vypadá to, jako nějaký seznamovský layout..
PecanCZ
Profil
díky všem za postřehy a připomínky, budu se snažit dát web do pořádku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0