« 1 2 »
Autor Zpráva
reprak
Profil *
Zdravím,

jaký máte názor na http://g-sms.cz/ ? Jedná se o vývoj vlastní aplikace běžící na vlastním serveru která přes GSM modul odesílá SMS. Dále budu připravovat i API pro programátory.

Grafiku a obsah webu ještě musím doladit, zaměřujeme se hlavně na vývoj aplikace na serveru, stabilitu a pod.

Nicméně dále sháním webmastery, kteří mají navštěvované stránky a byli by ochotní tuto SMS bránu propagovat, pokud se jim zdá použitelná a líbí se jim.

Díky za názory
Lupa
Profil
Super. Ja nie som z Česka. Je to aj funkčné? Mne sa to páči. Super
reprak
Profil *
Díky ... Funkční to samozřejmě je :) Uvažuji i o zasílání SMS do SK, jen si ještě musím ověřit některé záležitosti než to povolím.

Aktuálně zkoušíme novou verzi aplikace, SMS se neztratí, budou mít max pár minut zpoždení, nebo dorazí 2x :) (pro jistotu :))
Lupa
Profil
reprak:
Uvažuji i o zasílání SMS do SK“ - nie je to zlý nápad.

Za to je to nevalidné. Ale grafika sa mi páči. Gratulujem ešte raz.
reprak
Profil *
Jo jo, o nevalidite vim, o vikendu si k tomu sednu a poresim to :)
hubert_
Profil *
Uííííííííííííííííí. Super, myslím, že máte pravidelného zákazníka. Je to super, ale víc by se mi líbila ta hlavička klikací, protože po odeslání sms je to prostě reflex. Jinak moc pěkné. :))
Lupa
Profil
Ja by som to tam snáď doplnil o najaký kontakt, nie je tam žiadna možnosť a nie je ani uvedená. Čo ak by mal niekto záujem v budúcnosti o reklamu, spoluprácu a pod.?
reprak
Profil *
hubert_: díky ... Dobře, klikací "logo" udělám, to máš pravdu, to by mělo bejt :)

Lupa: mail mám, info(zavinac)g-sms.cz, jen z toho udelam obrazek a prdnu to dolu do patičky.
db-9/m
Profil *
Chybí tam podmínky použití, prohlášení o ochraně osobních údajů a informace o provozovateli.
hubert_
Profil *
reprak:
Nezapomeň ten mailový obrázek dát taky klikací, když už, tak už. :))

Jo a taky bych třeba ocenil něco, jako logo, co bych si mohl dát na stránky, jako reklamu, ono text není to pravé ořechové. :)
Lupa
Profil
Jo a taky bych třeba ocenil něco, jako logo, co bych si mohl dát na stránky, jako reklamu, ono text není to pravé ořechové. :)

To by tam trebalo, propagovať bez toho sa dá len ťažšie.
joe
Profil
Souhlasím s db-9/m. Zkoušet to nebudu, kdoví co pak uděláš s mým číslem.

Chybí tam klikací logo, jako na skoro každém webu. Dál text v inputech nemám vertikálně vycentrovaný, chybně stylovaný checkbox by chtělo buď nechat klasické systémové (tj. neměnit ho pomocí stylů) a nebo nahradit nějakou JavaScriptovou alternativou (třeba viz má knihovna PrettyForm).

Celkově na tom zase není moc hodnotit a z toho mála co tam je, tak to není moc zarovnané. Proč ty dva bloky vpravo nejsou stejně vysoké, jako ten hlavní pro zprávu? Takhle je dole vpravo mezera.

Pod nadpisem "Hlavní menu" a "Výhody registrace" by to chtělo větší mezeru. Odkazy nejsou moc čitelné.

V každém IE - 6,7,8,9 se to zobrazuje trochu jinak.
hubert_
Profil *
joe:
V každém IE - 6,7,8,9 se to zobrazuje trochu jinak.
Hmm, ve všech normálních prohlížečích se to zobrazuje hezky a normálně.
jenikkozak
Profil
hubert:
Hmm, ve všech normálních prohlížečích se to zobrazuje hezky a normálně.
Joe napsal, že se to v nich nezobrazuje shodně, což je fakt.

reprak:
Všechny tři stránky mají stejné <title>.
Hlásí mi to „Napsáno 801 znaků z 800,“ jeden smažu a je jich jen 799.
Proč se při registraci musí psát e-mail dvakrát? Jistě jej spousta lidí raději zkopíruje, než aby se s ním psali dvakrát.
reprak
Profil *
Dobře díky za náměty a připomínky, jsem rád za každý váš názor. Zítra si k tomu sednu, projedu to a poladim. :) Ohledně provozních podmínek a ochraně osobních údajů si zrovna nejsem jistý, co všechno by to mělo obsahovat, musím po něčem kouknout...
johnl
Profil
Já bych jen podotknul že v dnešní době je trochu nepříjemné že SMS přijde třeba až po deseti minutách, nehledě na to když to třeba někdo ani neví že to přijde po takové době a čeká marně na odpověď (a třeba dotyčného bombarduje dalšími SMSkami..)
reprak
Profil *
Ano, omlouvám se, aktuálně pracujeme na softwaru co běží na straně serveru, tak je fronta občas pozastavena na několik minut, sms se odešlou se zpožděním. Musím to pak dopsat na web. Jinak SMS chodí do několika vteřin, aktuálně je tam interval 10s na kontrolu SMS k odeslání.
johnl
Profil
reprak:
Já jsem si zkoušel odeslat SMS a přišla mi zhruba za 10. minut..
reprak
Profil *
jj, od 17:00 zhruba do 17:25 bylo vypnute odesilani, zkus to ted ;)
johnl
Profil
reprak:
Máš pravdu, už to funguje skvěle.. ;))
reprak
Profil *
jo jo, musim tam dopsat ze to je BETA a ze muze dochazet obcas k opozdeni SMS.
Lupa
Profil
reprak:
To odporúčam. :)
chleeba
Profil
sms sem si na zkousku zkusil poslat na svoje cislo t-zones a uz mi prisla po treti ta sama tak doufam ze to neni nejaky sms bomber ??? !!!
johnl
Profil
chleeba:
Mě před asi půl hodinou dorazila znovu 2x SMS kterou jsem si posílal už kolem páté.. :-DD
Darker
Profil
Obsah:
• V aktivačním emailu je předmět bez diakritiky.
• Tentýž problém mám s tlačítkem odhlásit, které by mohlo být tlačítko. A rozhodně by to mělo být výraznější.
• Chybí jakékoliv info o webu a autorech.

Odesílací formulář:
• Adresář bych pořešil jinak než jako select.
• Po přesažení počtu znaků by to chtělo zablokovat psaní, jinak to dost zlobí.


• Web nemá ikonku.

Design se mi moc líbí, působí to příjemně a přehledně. Dobrý nápad, držím palce zlepšení.
reprak
Profil *
chleeba, johnl: máte pravdu, tohle je naprd, nastane to, když se zkouší nová varze aplikace kterou vyvíjíme a je v ní nějaký problém, zasekne se při odesílání a pod. pak se SMS duplikují, udělam pro testovací účely jinou DB s testovacíma datama, omlouvám se, mělo me to napadnout dřív :X Bohužel GSM modul mám zatím jen jeden, tak se vždy ostrý provoz musí pozastavit, když chceme vyzkoušen novou verzi aplikace kterou vyvíjíme, proto se může stát že nekdy SMS dorazí se zpožděním.

Darker: díky!! vím o tom, že to má značné nedostatky, o víkendu se pokusím dát dokupy :)
reprak
Profil *
Darker: prosimtě, v jakým prohlížeči a verzi ti to zlobilo?
reprak
Profil *
Přemýšlím, že bych zahodil "Lista.cz" a místo toho udělal vlastní reklamní lištu. Moje představa je asi taková, že pokud bude chtít někdo reklamu v horní liště, musí si umístit link na http://g-sms.cz/ na viditelné místo (ne do paticky) na svuj web, poté vyplní formular kde bude URL, titulek odkazu a text co se ma zobrazovat. Já to zkontroluji a případně schválím, poté uvidí statistiku kolikrát se jeho odkaz zobrazil v mé liště a kolik na něj bylo kliknutí. Pokud tam už bude mít třeba 30 odkazů, zobrazovali by se náhodně, třeba 8 odkazů při každým refreshi stránky.


Jaký na to máte názor? myslim si, že je to přínosnější než aktuální lista.cz
johnl
Profil
reprak:
Můžeš získat spoustu zpětných odkazů a pokud ti lista.cz nevyhovuje tak proč ne, je to na tobě.. ;)
reprak
Profil *
Tak jo, vlastní lišta by byla hotová, takže kdo by měl zájem o výměnu odkazů, pište na info(zavinac)g-sms.cz :) Napište mi URL, text a titulek odkazu který by jste chtěli umístit na web, obratem Vám pošlu informace jak má vypadat odkaz na g-sms.cz na Vašem webu a umístím odkaz do své lišty.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0