« 1 2
Autor Zpráva
peta
Profil
* logo neprijemne kontrastuje vuci pozadi, reze do oci a odpoutava pozornost od cehokoliv na strance
* spouste textu ma nedostatecny kontrast vuci pozadi (obalky) a tudiz se spatne ctou; ja bych je nechal jeste vic vyblednout do pozadi
* Paticka ma zase kontrastu az prilis na to, ze tyto udaje svitit nemusi.
* menu nahore ma nedostatecny kontrast vuci pozadi, pridal bych tam trochu bile
* tlacitko Registrovat v pravo je male a temer necitelne a vlastne totez hlavni menu nad tim
* pozadi pod obsahem stranky ma prilis vyraznou barvu, takze opet prebira pozornost uzivatele misto, aby si cetl pismenka
* Presouvanim praveho dolniho obrazkoveho rohu textoveho pole se nic nedeje
* Proc tlacitko Prihlasit vypada graficky jinak nez Odeslat sms? Rekneme, ze vybarveni, dobra, ale, co ten bily ramecek, nekulate rohy? Pro zlute pozadi bych pouzil tmave oranzovou nebo tmave sedo zlutou pro barvu textu
* Proc policko prijemce vypada jinak nez policka nad prihlasit se vpravo? tam jsou kulate, prijemce je kulate hranaty a pritom je to skoro stejna velikost. I barva v pozadi je jina.
v okne asi 500x500 neni stranka zprava a leva presne uprostred.

A vubec, prijde mi to cele takove nepromyslene. Barvy jsou prijemne, kulate veci zajimave, ale vyuziti na strance pusobi chaoticky a zmatene.
kralik
Profil *
Za mě máš určitě za jedna, skvělý projekt, jsem rád že existuje :)
Darker
Profil
Koukám, že se pár věcí změnilo.

Ve formuláři se objevil checkbox „Zapamatovat číslo“. Pokud jsem přihlášen, nějak nepěkně odskakuje o řádek níž.
Odkaz odhlásit nemá žádný kontrast proti pozadí.
K mojí velké nelibosti přibyl facebook. Nechápu, k čemu.

Nepřišel aktivační email na G-mail.
kropen
Profil *
Zajímalo by mě jestli je to legální, si takhle udělat SMS bránu a případně na tom ještě vydělávat. Díky za odpovědi, plánuji udělat něco podobného.
dan55
Profil
reprak:
Super, už používám jen tuto bránu. Možná by bylo lepší odesílání hromadných SMS pro registrované uživatele, neboť někdy posílám zprávu třeba 10 lidem a po jednom...
Darker:
U tohoto typu stránky je propagace pomocí facebooku super, já jsem to sdílel na FB a už mi všichni píšou z g-sms.cz ;)
Louka
Profil
Nápad super, ale kontrast je žalostný, přijde mi to díky tomu takové mdlé a utopené. Na "inovativní" novou sms bránu bych si představoval trochu agresivnější nebo výraznější barvy.

Jinak držím palce :).
reprak
Profil *
Diky za vsechny komentare, jeste me ceka dost prace, hlavne resime stabilitu a dorucitelnost, diky za sdileni. Myslim, ze FB mi hodne pomohl, aktualne mi nebezi nikde zadna reklama a stranky navstevuji necele 2000 lidi denne (UIP), odesle se par tisic SMS, myslim ze hlavne diky FB. Projekt zatim oficialne bezi 10 dni.

Design se valne vetsine lidem libi, nicmene asi nejake vyraznejsi predelavky tento rok probehnout. Ohledne funkcnosti aktualne hlavne pracuji na zabezpeceni webu nez na na vecech pro uzivatele, takze spise takova ta "neviditelna" prace na prvni pohled.

Pripadne nabidky na vymenu odkazu uvitam na mailu ktery je uveden v paticce.

Odesilani na g-mail nejede? Testnu a pripadne opravim, diky - jeste brzy bude funkce pro ztracene heslo + znovuzaslani aktivacniho mailu.
reprak
Profil *
A jeste k tomu FB...myslim si, ze internetove SMS brany vyuzivaji hlavne lidi co jsou na skole, tedy bez prijmu (sam uz je vubec nevyuzivam, od doby co podnikam a par stovek mesicne za pausal mi nedela problem), rekl bych ze od 12 - 19 cca nejvice, a takova vekova skupina podle me i prevazuje na FB, proto si myslim, ze implementace FB byla vice nez vhodna.

Nad hromadnym zasilanim SMS kontaktum v adresari jsem uvazoval, vyzadovalo by to predelani adresare, ale mozne by to bylo, nicmene bych to muse omezit, casove mezi, protoze by se ti dalo solidne spamovat.
Medvídek
Profil
reprak:
Jen mě tak napadlo, to máš přímo SMS connect, nebo jen GSM modem? (Podle toho, že se zobrazuje jako příjemce tel. číslo, tak předpokládám že pouze GSM modem). Tak u modemu bacha na BTSka, jak se z toho začne odesílat víc sms, tak to většinou operátor začne časově omezovat a sms budou chodit čím dál pomalejc. Pokud SMS connect, tak by nebylo na škodu místo tel.čísla odesílatele zobrazovat přímo text g-sms :)
reprak
Profil *
no mam to pres GSM modem, rad bych vedel neco vic o SMS connect, mas s tim nejaky zkusenosti ze by jsme podiskutovali? Pripadne me napa jeste vic GSM modemu najednou. Ale SMS connect by mel byt lepsi, dyztak mi napis na maila info(at)g-sms.cz dik moc.
ABC
Profil *
je to úžasné
Ludvik
Profil *
Zdravím.Jsem registrován a SMS neosesla ani po půl hodině. Nevím v čem je chyba.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0