Autor Zpráva
Itachi
Profil *
Dobrý den,

mohl by jste mi prosím říct názor na tento webdesign ? http://img862.imageshack.us/i/nvrh2.jpg/
popř. řekli by jste mi někdo jaká by byla odpovídající cena za takovýto design nakódovaný do HTML/CSS děkuji.
Taurus
Profil
Být tebou, chtěl bych od autora vidět jeho reference, zda umí grafický návrh podpořit kvalitním a přesným html. Těžko za tento ale platit, když není dodělaný. "Your logo" by mě nezajímalo, chce to praktickou ukázku. Není tam ani patička, texty a některé prvky nejsou vyrovnané, doladěné. Jsou tam velké prostory, kde nic není. Podmenu je takové nijaké. Hlavní menu zbytečně velké. Texty lorem ipsum nejsou vhodné, chce to něco praktičtějšího, stejně tak neopakovat texty v podmenu.
peta
Profil
Itachi: Cena je takova, jakou si dohodnete. Mezi prateli treba pozvani na pivo. Jini placalove chteji treba 35.000 jen za takovy obrazek. Posledne jsem v zakazkach domluvil 2.000 za obrazek. Coz je mozna moc za 2 hod - 3 dny prace studentovi, ale mel jsem narocne podminky.

Obrazek
Neda se zvetsit, pise mi to error
Jevi se to jako okopirovana free sablona, pripadne sablona blogu. Barevne to ujde, jinak je to dost odflaknute. Obri logo, obri paticka, nerovnomerny padding uplne vsude, v paticce zadny text (budes muset tipnout vhodnou barvu). Usporadani hlavicky mi neprijde prijemne
ooo x x x
ooo [[[[[[
xxx [[[[[[
Takhle nejak to vypada graficky, takova neusporadana sachovnice. Ja bych spis hornimu menu nechal cely radek a mozna bych ho nechal uplne samostatne.
Prijde mi to jako takovy predbezny navrh, ktery, pokud se ti bude libit, tak si domluvite dalsi podminky. Treba upravi i podle tvych pripominek...

Cili, web by se s tim dal. Mozna bych provedl par zmen.
Viz Taurus, platim za hotovou vec, zrucky do rucky. Za predbezny navrh muzes dat zalohu, pokud ji bude zadat. Ten obrazek by uz jsem dokazal pouzit i ja jako negrafik.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0