Autor Zpráva
Mates
Profil *
Zdarvím,

Prosím o kritiku mých osobních stránek martin.rumanek.cz. Díky.
Lukáš M
Profil
pěkné, jednoduché, přehledné! jen ještě mrkni na validátor, občas tam nějakou chybku máš, jinak bez výhrad. ;)
Lukáš Kadlec
Profil
validitu jsme zmínili, takže jinak bez výhrad...
Šlaha
Profil
Udělej logo odkazem na hlavní stránku
Polaroid
Profil
aaah, va-li-di-ta...
Ne, je to hezké, snad jen dej mezi patičku a okraj okna malou mezírku (tak 15px).
Taky ta kombinace žluté a modré v menu je dost brutální - vůbec bych to menu udělal nějakým podobným stylem, jako to logo, to je totiž velice pěkné.
Zruš to počítadlo.
Mates
Profil *
Díky za názory, budu se řídit vašimi dobrými radami a těch pár věcí změním. Validní to není, zarazilo mě že Tidi chyby nehlásí, ale w3c ano. Existuje nějaký offline validátor, který by validoval přesně jako ten od w3c?
Lukáš M
Profil
Sám offline validátory nepoužívám, ale protože se už 11 hodin nemá nikdo k odpovědi a to je tu divné, tak zkusím aspoň tak trochu fušérsky, neznaje problematiky ;)

Někdo tu nedávno doporučoval http://www.htmlvalidator.com/htmldownload.html

Nebo zkus http://www.google.com/search?hl=cs&q=html+validator+download&btnG=Vyhl edat+Googlem&lr=
Esemeska
Profil
je to sice tvoje vec, ale nedaval bych do kontaktu cislo tveho mobilu, toho by nekdo mohl jednoduse zneuzit. Např. Objednaní aplikaci, her, obrazku..... na tvuj mobil atd.
Martin Kuželka
Profil
Esemeska: to je přece blbost. Hry a podobné věci se objednávají odesláním smsky z dotyčného čísla...
Mates
Profil *
Esemeska: Když je to tak jednoduché, mi něco objednej :-D. Mobilní číslo tam nechám a nebojím se. Čísel na internetu je hafo moc, hlavně na firemních stránkách, a evidentně problémy nemají.

OT: Víte, když posíláte na sms na Oskara z brány, můžete zadat lib. číslo třeba 158, a fakt to potom tak dojde. Poslal jsem tak jednou kámošovi a čuměl jak puk :))) To www: na začátku zprávy přehlédl :))
Je to neškodné, ale docela sranda..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0