Autor Zpráva
hancz
Profil *
Dobrý den,
žádám Vás o kritiku designu a grafiky na webu PSČ měst a obcí. Děkuji

Hancz
Lupa
Profil
Favicon by som odporúčal. Ale ináč pekné, prehladné.
Carmen Electra
Profil *
- na můj vkus příliš vysoká hlavička
- obrázek v hlavičce nesouvisí s webem, mapa světa × české PSČ
- obrázek v hlavičce nesouvisí s webem, telefonní operátorka × poštovní služby
- nepíše se psč, ale PSČ
- asi subjektivní, ale stránka se mi zdá stulená, ba přímo ledová

Něco málo k funkčnosti, i když o to nežádáš, jinak ny se toho dalo napsat mnohem, ale opravdu mnohem více:
- přestože to stránka slibuje, nelze vyhledávat podle části názvu, ale jen podle úvodní části názvu
- nechápu, proč je v TITLE první obec z dlouhého seznamu
peta
Profil
* logo - vysoka hlavicka / spatne zarovnane pismo zleva, mala pismena v nazvu stranky
* menu pravo - male pismo
* obsah - siroke formularove prvky / zadny nadpis
* paticka - misto trapne hlasky o pravech bych tam dal kontakty
* Spoustu nefunkcnich stranek.
Je to nedokoncene i graficky a chtelo by to ozivit barvami.

Tema fora je "Názor na stránku" ne "kritiku designu a grafiky".
Taurus
Profil
Nechceš příště poslat ke kritice hotovější dílo? Odkazy nefungují, jsou anglické, v patičce je špatně jakési "Copyright © 2011. All Rights Reserved.", obrázky nesouvisející, jak bylo řečeno, zbytečně velké, stejně tak u šířky výběru krajů (k čemu tam jsou, jakou to má funkci?). K čemu bude pravé menu?

Tabulka, která je nejvíc důležitá, je odfláklá - její vnější i vnitřní zarovnání, styl, šířky buněk - některé zbytečně velké (pořadí, PSČ), některé naopak malé (část obce). Nevím co si mám myslet např. o údaji "Brno-Bystrc (část) x)". Proč "část" v závorce? Proč potom "x"? Tabulka není přes možnou celou šířku stránky.

Celkově je to dost odbité a grafika nijaká.
Mistr
Profil
hancz:
(1) K čemu je důležitý sloupeček ID? Navíc je poměrně široký. Já osobně bych jej vyhodil.
(2) Systém neumí pochopit čísla zadána ve formátu relativně běžném v České republice, totiž zpracuje pouze například 18000, ovšem již ne 180 00, což je chyba.
(3) Mohl bys například doplnit zobrazování obce či nalezených obcí na mapě České republiky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0