Autor Zpráva
Kolda
Profil *
Dobrý den,

Vytvořil jsem tento web :
http://kolda.chytrak.cz/pame/

Jenže jak si můžete všimnout tak před patičkou je modré místo. Je to z toho důvodu, že nevím jak mám vytvořit aby obsah byl minimálně tak velký jako je levá strana. Zkoušel jsem dat do div id="page" pozadí i s borderem, jenže ono mi to pozadí hodilo úplně od z hora. A nevím, jak dále prosím o pomoc.

Dále jsem se chtěl zeptat na kód stránky, neřeším validitu, jelikož jsem se na ni ještě ani nekoukal.

Děkuji
__construct
Profil
Kolda:
nevím jak mám vytvořit aby obsah byl minimálně tak velký jako je levá strana.
Skús pozrieť na tento návod od pixyho.
peta
Profil
Kolda:
... proste to jeste nemam, ale muzete mi to zhodnotit :)
Na to se odpovida, az to budes mit, prijd.

* pozadi cerna, plocha bila, ostre syte barvy, neprijemne na oci
* logo obrazek moc vyrazny
* zlute bloky s obrazky - nadpis dej oranzovou ti #d40, jako je nonstov v levem pruhu
* v levem pruhu, Ostrava, toutez barvou, ty cisla sedou
* odkazy nefunguji
* marginy prvky nejsou rozvomerne (levy pruh "Jsme tady pro Vás" vs. "Pame Auto s.r.o.")
* podtrzeni nadpisu je prilis vyrazne a nadpis mi prijde maly.

Nevim, jestli to vubec melo ceny psat, protoze, az dodelas ostatni stranky, tak popiseme dalsi 2 obrazovky, mozna. Dalsi tema, hlceni fora...
Moderátor Chamurappi: Sám porušuješ pravidla, tak nenapomínej. Hlcení v podobě kritiky vůbec nevadí.
Mistr
Profil
Kolda:
V podtitulu loga firmy máš text Pomáhame motoristům!
rhomola8
Profil *
Neber si to vážně, mě se to líbí, peta ti závidí, že to neumí udělat takhle hezky, ale zase měl pravdu s tím malým logem, to bych upravil, ale celkem dobrý. Však to, že to nemáš hotové a nefungují ti odkazy, je jedno, přece od čeho jsi tady: aby ti někdo poradil, co se hodí a co ne. Já ti radím, logo: zvětšit...
peta
Profil
A, pardon...
* logo obrazek moc vyrazny
Tim jsem myslel obrazek v prave casti, jak je "Speciální vyprošťovací technika".
Logo je samozrejme to vpravo, to je jiny pripad.
Z toho vyrazneho obrazku v pozadi by se ale dali vytahnout barvy pro tonovani cele stranky.
* zlute bloky s obrazky - nadpis dej oranzovou ti #d40 // tim jsem myslel barvu pisma, bezne to napisi :)

rhomola8:
"nemáš hotové a nefungují ti odkazy, je jedno"
Nastesti mam jiny nazor.
Mozna sis nevsiml, ale i u rozsahlych webu si dam tu praci a proletim vic stranek. Ono totiz na dalsich strankach muze mit urcite prvky zpracovane lepe a pak mu napisi, ze bych je pouzil jeste tam a tam. Takhle proste neni, co hodnotit, prochazet. Nema tam ani vzhled tabulky, odrazek, fotogalerie a jinych veci, ktere jiste na strankach pouzije. Mozna to tam zatim nema umyslne nez doladi toto.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0