Autor Zpráva
erik
Profil *
Prosím vaše komentáre na náš web http://ngrecords.cekuj.net/

Moderátor Joker: Opravil jsem BBCode
Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Prosím ohodnoťe náš web“ je, mírně řečeno, příliš tuctový. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Lupa
Profil
- top list banner sa mi nenačítal
- odkaz zmeniť tému slabo vidno
- pätička sa ťažko číta a odpudzuje ma angličtina. Nemalo by sa zobrazovať anglický text ak je slovenská verzia
- ak to prepnem na angličtinu tak sa v patičke objaví mnoho odkazov, a nepôsobí to dobre.
- menu na ľavej strane nie je v kontraste s webom. Odporúčal by som inú kombináciu

Ťažko sa toto hodnotí...
johnl
Profil


Já myslím že obrázek vypovídá o spoustě nedostatků..

Jenom dodám, top list vyhoď, nikoho nezajímá, přepínání mezi jazykovými mutacemi se dá vyřešit i elegantněji (né zbytečně velkými obrázky které tam nezapadají), u menu nalevo není žádný hover efekt, patička špatně čitelná.. Na závěr přidám odkaz na validátor..
l564
Profil
Endora ti zablokuje web, kvůli tomu že skrýváš reklamu.
pavuk
Profil
No, nic moc...
warezov
Profil
chybky:

- obrázek na pozadí má 1 608 678 Bytes, chtělo by ho nějak zkomprimovat
- mezi tagy h1 je vložený další pár tagů h1, což je asi blbé pro SEO ale i pro validátor

moje kritika:
- nelíbí se mi barevná kombinace, chtělo by to více sladit a sjednotit grafiku jednotlivých prvků
__construct
Profil
erik:
• Klikateľné logo vôbec nikam nevedie
• v menu je stále aktívna položka domov

…keď som pozeral ďalšie podstránky, tak som stratil chuť písať akékoľvek pripomienky - pred tým ako si to sem dal zhodnotiť, by si si to mal celé sám zkontrolovať.

• Kód je slušne povedané — chliev.
upravte titulok

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0