Autor Zpráva
jpgotye
Profil *
Jaký máte názor na stránky www.mojevlasim.cz
Teprve je rozjíždím :-)
Lupa
Profil
Keď prídem na stránku, nech je to hoci jaká, odpudzuje ma vyskakovacia reklama. Neviem aký majú nato ostatný názor, ale ja odporúčam - prerobiť.
- search button preložiť do čestiny. Po hľadání sa zobrazí anglicky chyba "Sorry, but..." V češtine by to znelo lepšie.
- kontaktné údaje chýbajú.
- päťička je buď zle urobená, alebo je odfláknutá. Zobrazuje sa mi skoro všetko pod sebou.

- Gratulujem k validácii. Toto vidím málo kedy. :)

Edit ==>> CSS by som odporúčal presunúť do externého súboru.
MunzarM
Profil
Ahoj
Ten vzhled je peknej jen by si to chtelo jeste pohrat s CSS,
spodek je tam nahazenej jen tak,
naky ty odsazeni,
ten plakat co vyskoci by moh byt v lepsi kvalitě, mensi pismo na nem je necitelny,
RSS kanal je schovanej uplne dole, misto aby byl nekde po ruce (pravy horni roh bile oblasti by vypada nadejne) a tem reklamam bych mozna dal min mista, pulka stranky je imho moc...
peta
Profil
Cele je to odflaknute, neusporadane (nedodrzuje marginy, padingy) a mozna i trochu preplacane.

Vychozi prvek, od ktereho se odviji cely web je ktery? Emblem hradu? Hrad? Turiste? Tento prvek bych hodil do stranky, ktera generuje paletu podle obrazku a podle toho sladil web.
http://www.degraeve.com/color-palette/

Kdyz tam dam ted cely obrazek v logu, tak to vygeneruje tyto barvy:
dull: #555544, #886655, #88bbcc, #bbbbaa, #778899
vibrant: #776655, #bb8866, #cceeff, #eeeedd, #99bbbb
K tomu bych si vygeneroval HSL odstin, funkce odbarveni, aby stranka nebyla barevna az moc.

Kdyz zvolim vychozim prvkem tlacitko search, mimochodem barvu textu v nem bych dal jemne do modre, tak dostanu:
dull: #6699bb, #ccddee, #554433, #888888, #bbaaaa
vibrant: #88ccee, #ffffff, #885533, #bbbbbb, #eedddd
Tam jsou teda vsechny 3 tlacitka, tak to neni uplne nej, ale zhruba takove odstiny barev bych pouzil. A ten program to tez negeneruje uplne nej :)

Ja bych to zatim nehodnotil. Neco je tam dobry a neco ne.
jpgotye
Profil *
Děkuji všem za názor, stále upravuji :-)
jpgotye
Profil *
Ještě jsem sem zapomněl zmínit že stránky běží na Wordpress
l564
Profil
jpgotye:
Ještě jsem sem zapomněl zmínit že stránky běží na Wordpress

A kde máš napsaný to (C) Wordpress? Toto je nelegální používání
__construct
Profil
l564:
Keď už – tak je tam štandardne napísané „Powered by Wordpress“ a nie je nelegálne to odstrániť. Wordpress je pod licenciu GNU/GPL.
jpgotye
Profil *
nic takového jako

__construct:
Powered by Wordpress
jpgotye
Profil *
Nic takového jako „Powered by Wordpress“ jsem tam nemel ale dám to tam :-)
Stano
Profil *
l564:
Nemusí to tam byť, okrem predávania samotného produktu môžeš robiť ľubovolné úpravy a osobne by som tam to powered by wordpress nedával. Ak by sa niekedy našla chyba cez, ktorú by bolo možné hacknuť stránku tak toto je úplné pozvanie. A keď ide o oficiálnu stránku obce tak načo riskovať.
jpgotye
Profil *
Stano:
Nemusí to tam byť, okrem predávania samotného produktu môžeš robiť ľubovolné úpravy a osobne by som tam to powered by wordpress nedával. Ak by sa niekedy našla chyba cez, ktorú by bolo možné hacknuť stránku tak toto je úplné pozvanie. A keď ide o oficiálnu stránku obce tak načo riskovať.
Ok díky o hack nestojím :-)
jpgotye
Profil *
Dnes jsem změnil šablonu, tak snad vypadá lépe než předešlá
jpgotye
Profil *
Doména je registrovaná 17.4.2011 a už teď se najdu na Googlu tak to je fičák :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0