Autor Zpráva
Elvi
Profil
Zdravím,
Prosím o hodnocení webu elvi.cz
K webu jsem se dostal asi jako 4. osoba a kazdy s lidi predemnou tu zanechal nejaky "odkaz" proto se mi web zda "divný"
Prosím o konstruktivní návrhy co na webu zlepšit (i SEO), Chceme se orientovat na koncového zákazníka proto potřebujeme aby byl web přehledný.

S pozdravem

lolko?
pcmanik
Profil
1. presahuje to Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.
2. Tie nazvy Docházkové systémy, Přístupové systémy atd by mali byt odkazy.
3. ELVIS © 2009 v paticke? :D
4. Mozete zmazat <META NAME="Robots" CONTENT="ALL; FOLLOW">
5. Su tam obrovske chyby v css. Napriklad len body sa prepisuje 4 krat.
6. Na hlavnej stranke vam chybaju nejake 3 obrazky na ktore odkazujete, su to ttm_disp.jpg, bd_u.jpg a este nejaky subor 0
7. Velke mnozsto prazdnych riadkov v indexe.
8. <center> uz neleti.
9. Pouzivanie inline zapisov tiez nieje dobre. - align="center"
10. Preco jazyky vpisujete pomocou javascriptu? Nedava mi to zmysel.
11. Obrovske chyby v zdrojovom kode - <span class="h1"><br> </span></h1>
12. Staci pouzit priamy selector h3 pri <h3 class="h3"> a nie .h3
13. Mapa stranok v kontaktoch mi moc nedava zmysel.
14. RSS kanal je myslim pre vas web zbytocny.
Taurus
Profil
Nečitelná patička, světlé písmo, nízký line-height. V zásadě to špatné asi není, neurazí to, ale mému vkusu to nevyhovuje. Teď se dělá design trochu jinak. Např. hlavička - takový přechod do běla je krokem k přelomu tisíciletí... Někdy jsou odfláklé paddingy viz produkty a popisky u obrázků. Chybí tisková verze, v IE nevidím text v hlavičce...
peta
Profil
http://www.elvi.cz/
"Czech English German Russian"
To je zakladni chyba vetsiny stranek. Jmena jazyku je dobre uvadet v jazyku stranky. Na ceskou stranku .cz chodi prevazne obcane cr. Ti znaji, jak se cesky jazyk jmenuje. Kdyz tam zabloudi nekdo cizi, tak si umi spustit google a prelozit si jazyk, ktery hleda, do cestiny. / Kdyz tam das kazdy jazyk prelozis do jeho reci, tak cizinec bude sice rad, ale cech pek nevi, jestli tyhle klikatice jsou vietnamstina nebo japonstina.

Ostatni hodnoceni necham na druhych. Na strance me zaujal pouze vzhled menu bez rozbaleni, ram stranky a textove logo nahore. Ostatni tam jakoby nepatri.
kelvin
Profil
Je nesmysl nastavovat výšku těm popiskům pod hlavičkou. Mám ve Firefoxu nastavenou minimální velikost písma na 14px, pak to vypadá takto http://obrazky.milichovsky.com/nechat/elvi.png , raději stránku roztáhněte na 960px a bude místa dost. 11tku písmo dobrovolně vážně nečtu.
Elvi
Profil
Velice děkuji za Vaše reakce budu se snažit web postupně zlepšovat viz. reakce pcmanika (některé body jsou již opraveny)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0