Autor Zpráva
Smile
Profil *
Zdravím, rád bych slyšel váš názor na stránku www.resident-evil.wz.cz. Je to moje první práce, tak se do mě pořádně obujte, ať vím co zlepšovat.
Lupa
Pravdu povediac, videl som aj lepšie. Ale aby som potešil, tak aj horšie.
Mne sa to celé zobrazuje celkom rizhádzabńé aby som bol úprimný. Mám Google Chrome. Pod logom mám obrovskú prázdnotu. Text začína až pod ľavím menu.

- validácia (toto je zatiaľ rekord v chybách - 181)
-odkazy v menu by som prerobil na http://www.resident-evil.wz.cz/, vynechaj index.html
-väčšina textov sa zalamuje do ľavého menu
- ani neviem, kde mám pokračovať. Nesedí mi tá čierna farba pozadia

Je tam hrozne veľa chýb, odporúčam pozrieť cez rôzne prehliadače!
Smile
Profil *
Zkoušel sem to v Chromu a nevim, zobrazuje se mi to stejně jako v mozille nebo exploreru, tedy podle mých představ.
Chrome - takhle. (omlouvám se za tu kvalitu)

- Koukal sem na tu validaci a moc těm chybám nerozumí, sem začátečník. Píše se tam třeba *nedovolený element "A"* a je tam <a href ... Jak tomu mám rozumět, co je na tom špatně ?

- Odkaz v menu změnit můžu, z jakeho je to ale důvodu ?

Jinak, děkuju za reakci, rád si poslechnu kritiku.
Lupa
Smile:
- Odkaz v menu změnit můžu, z jakeho je to ale důvodu ?“ - Vyzerá to lepšie.

Už aj mne sa to zobrazuje v poriadku, je to náznak toho, že tam niečo nie je v poriadku.

Validácia:
Veľa ľudí na to nedáva dôraz. V mojich očiach je to profesionalita. Príklad:

Ty máš
<link rel="stylesheet" href="file/re.css">
Správne je
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="file/re.css" media="screen">

Nelám si stým veľmi hlavu, treba sa učiť a učiť a prídeš na to sám...

Edit==>>
Píše se tam třeba *nedovolený element "A"* a je tam <a href ... Jak tomu mám rozumět, co je na tom špatně ?
Priznám sa, neviem toto ani ja...
Bubák
!doctype máš poněkud neobvyklý a navíc chybně. Pravděpodobně to zmátlo český validátor a ten odpověděl obrovským množstvím chyb.
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 3.2//EN".>

http://www.resident-evil.wz.cz/file/re.css - do přilinkovaného CSS souboru nepatří žádné HTML tagy, ani <style>
Proč centruješ něco, co má 100% šířku. co takhle to dát třeba doprava, bude to vypadat stejně.,
Proč deklaruješ li v menu jako inline a proč deklaruješ odkazy v menu jako blokové?
Nejvíc mi chybí hover odkazů.
Měl bys oddělit obsah od vzhledu, nepoužívat <center>, <font>...
<br> je nový řádek, neslouží k vytvoření volného prostoru.

Lupa:
S tou validitou jsi trapný, poukazuješ na chybičky a skutečné chyby ti unikají.
Lupa
Bubák:
Načo konkrétne myslíš?

S tou validitou jsi trapný, poukazuješ na chybičky a skutečné chyby ti unikají.
Prečo, ty si vymenoval všetky? Písal som, citujem "Je tam hrozne veľa chýb"

<mimo téma> Prečo som trapný?
Chamurappi
Reaguji na Lupu:
Ty máš“ … „Správne je
To je nesmysl, obojí je správně, atributy type a media nejsou povinné.

Priznám sa, neviem toto ani ja...
Písal som, citujem "Je tam hrozne veľa chýb"
… kterým nerozumíš, tak proč spamuješ validátorem pod každým hodnoceným webem? Vyhodnocení stránky automatem pracujícím podle 24 let starého standardu ve vztahu k víc jak deset let starým pravidlům, která nikdy nikdo moc vážně nebral, nemá moc smysl.
Myslím, že takovéto blahořečení validity neschvaluje ani vedení této diskuse, ani autor odkázaného validátoru :-)
Lupa
Chamurappi:
ok
Smile
Profil *
Bubák:
Opravil sem tu tečku a prošel to tou validací. Hodilo to 34 chyb, takže díky...;) Akorát zvláštní je, že když sem ty chyby procházel, většina znich byla ve scriptu na reklamu, co tam automaticky háže webzdarma...
peta
* neni definovana barva pozadi, nez se nacte obrazek, tak dochazi k zobrazovani bily text na bilem pozadi. A co kdyz se obrazek nenacte?
* cervene zvyraznene pismenka se diky tmavemu pozadi spatne ctou
* modre odkazy jsou necitelne uplne, snad jen v tech tucnych vpravo rozeznavam pismenka Smile
* pri nastaveni okna 500x500 dochazi k tomu, ze borazky menu podtekaji pod obsahem vpravo
* Hry, zahlavi tabulky je necitelne, obrazky maji bily okraj, grafika a barvy obrazku neodpovidaji logu ani vzhledu menu (nesladena grafika); menu » Resident Evil Code: Vero... preteka do obsahu
* Clanky, Postavy ... na strance se nezobrazi nic nez menu. To mi prijde jako dost ztrata casu klikat postupne. To mi pripomina telefonni prepojovani: pokud chcete operatora, zmacknete 1, pokud chcete operatora pro pracky, zmacknete 1, pokud mate tatramatku, zmacknete 1 :) Treba u postav by se dal udelat prehled se jmeny-odkazy a u nic poznamka, zda je to hlavni hrdina, ve kterem dile se objevi a pod to treba par obrazku pro oziveni. Pripadne zkoukni jine stranky o filmech, treba mi se vybavi jen http://www.csfd.cz/ , ale znas asi lepsi.
* Forum se do 3 s na gigove lince nenacte, takze zaviram...
* Hra, vypada zajimave s temi kvalitnimi fotkami. Barverne a marginy a tak nic moc. V kancelari fotka sekretarky je prekryta nejakym bubakem a po kliknuti pokecu misto fotky te pekne sekretarky, co si pamatuji, cerna tmava obrazovka. klikl jsem tam na sekretarky, tusim treti odpoved, pak na neco o sexu a pak me to presmerovalo na http://www.pakopravit.cz/. Myslim, ze cela ta hra vubec nefunguje, sem tam neco asi klikat pujde. Barevne se to neda ovladat, text neni citelny, odkazy temer neviditelne. Rikam pryc, nez mi vyskoci eroticka reklama :)
Smile
Profil *
Tu hru sem nedělal já, ale spolužák..Oboje jsou to projekty do školy...;) A proklikat až do konce se dá...

Pokusim se alespoň některé chyby odstranit...Díky za reakci...:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0