Autor Zpráva
Jen
Profil
Zdravím,
rád bych se dozvěděl jakýkoli názor na tuhle stránku tridni.cz/1/, předtím než se pustím do programování a upravení pro IE. Děkuji.
pcmanik
Profil
1. Tie posuvniky doprava a dole vyzeraju strasne.
2. Text na stvrtok ti presahuje.

Celkovo mi to pride ako vela informacii na jednej stranke a stracam sa v tom
Louka
Profil
Nápad se mi zdá dobrý, jen to na mě působí trochu depresivně, je tam toho opravdu moc.
Posuvníky jsou děsné.
Možná by stálo za to trochu to prosvětlit a rozdělit na více sekcí - nebo aspoň nedávat všechno ze všech sekcí na jednu stránku. Na úvodní str. bych rád viděl jen takový overview, přehled všeho, a co by mě zajímalo bych si rozklikl :).

Doplnění: ty bakaláře tam dolů bych dal jinam, nebo aby se objevili až po kliknutí, neb takhle nenastylované se to tam imho nehodí.
Louka
Profil
<nedůležité>
A jen taková hnidopišská: když už máš ve faviconě "téčko", tak bych ho dal jiným fontem, vypadá to jako kříž :).
</nedůležité>

Jinak: Každý jednotlivý kousek grafiky se mi líbí (přechody, barvy, rámečky, kalendář...), ale dohromady je tam moc šedé a mě to ubíjí.
okolojdouci
Profil *
V detailech pěkné, i když to vypadá wordpressovsky.
Všechno od Tipy: (B) Tučný text (/B) zmatené a díky scrollbarům silně nepraktické.
Jen
Profil
Díky za Vaše názory.

pcmanik
Díval jsem se na to v Mozzile a Chromu, takže asi přesahuje v Opeře?

Louka
Ono to snad i má vypadat jako kříž. Přecejenom je to symbol nějaké "záchrany", "pomoci", apod. Což by ten web měl být ;)
A to s tím prosvětlením zkusím, chci i zaexperimentovat s tím bílým pozadím.

Co se týče nepřehlednosti - to zkusím upravit jak jen to půjde. Ale přebytek informací, to musím dát na zkoušku pár třídám a uvidím. IMHO pro tenhle typ webu se mi zdá jednostránková prezentace prakticky jediná možná. Žák klikne, prohlédne si stránku a odejde. Popř. někam přispěje, něco upraví. Ty rollery se většinou nevyužijou (leda pokud si píše známky), (dle zkušeností) si vystačí s tím posledním, co je viditelné.
pcmanik
Profil
Jen:
Presahuje mi to v Mozille 4, neviem aku verziu si pouzil ty.

Teda zle som sa vyjadril, praveze je ten text zrezany vid Obrázek
Jen
Profil
Díky. Mám starší verzi, stáhnu a upravím.
Jen
Profil
http://tridni.cz/1/

Předělal jsem to, jak jen to šlo. Můžu prosit o nové názory?
pcmanik
Profil
1. ID triedy je myslim zbytocne
2. menu na spodku stranky je neprakticke

Stale tam na mna vyskoci privelke mnozstvo informacii, a nez sa v tom zorientujem tak to dlho trva.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0