Autor Zpráva
PanP
Profil
prosím o názor na moje forum Odkaz, je to předělaný miniBB :)
johnl
Profil
Chceš hodnotit design.?

Působý to jednoduše a na mě celkem příjemně.. Snad bych vynechal statistiku s online uživateli apod. plus počet registrovaných uživatelů a posledího uživatele a dal to někam zvlášť jako je to tady, obyčejného návštěvníka to moc nezajímá a kdo t chce vědět naje si to.. Pak bych vynechal u výpisu témat moderátory a spíš je dal někam zvlášť jak je to tady.. A ještě bych dopřeložil horní menu do češtiny, viz. "Statistics"..
PanP
Profil
johnl:
ten design jsem právě chtěl udělat jednoduše aby to nebylo moc složitý :) dík za názor .)
peta
Profil
Nelibi se mi to. Uvodni stranka vypada dobre. Kdyz si clovek da tu praci a rozklika to, tak to stoji za houby.

http://www.graphics4fans.com/Forum/index.php?action=vthread&forum=1&topic=15
* hlavicka zpravy je vetsi nez jeji text
* clovek bez ikony by mel dostat obrazek, protoze v jeho zprave pak je nadpis posunuty vuci ostatnim
* Clen fora, Moderator postrada diakritiku, ackoliv slovo fora diakritiku ma.
* Statistics nahore v menu neni cesky
* A nevim rici proc, ale vadi mi kombinace barev toho rameckovani s pokusem temer neviditelneho podbarveni jednou svetle, podruhe tmave, pro radky

Na uvodni strance schazi nadpis pod prihlasenim, jako je po rozkliknuti Informace. A nevim, proc je v tabulce duplicitne totez, co v logu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0