Autor Zpráva
MatějŠ
Profil
Prosím o názor na moji stránku. Je trochu postarší, ale snažím se ji znovu přivést k životu. Eldamar

Díky




edit:
Prosím hlavně o názory co změnit, jelikož chci stránku oživit, tak čím začít.

Ještě doplním, že stránka se nejvíc uchytla na latinské citáty a elfské slovníky, ale má být obecně o fantasy (filmy, knížky, hudba,ale i středověk, irsko apod...)
l564
Profil
MatějŠ:
Jenom bych dole umazal to Vytvořil, protože ty jsi nic nevytvořil pouze změnil.
ReVolt
Profil
MatějŠ:
Mě osobně se tvé stránky líbí, ještě jsem na ně nenarazil a to jsem docela zapálený fanoušek fantasy.

Jinak co se mi nelíbí nebo lépe řečeno mi chybí klikací logo. Prolezl jsem pár stránek a když jsem se chtěl vrátit na titulní stranu tak jsem automaticky klikl na logo a nic se nestalo, takže asi tak.
Pokud chceš inovovat design tak bych to viděl na něco typického žánru fantasy, možná taky trochu širší layout stránek.

Hodně štěstí s oživováním ReVolt.
l564
Profil
ReVolt:
<pravidla>
Neporušuj prosím pravidla
</pravidla>
MatějŠ
Profil
Tak děkuji za cenné rady. Rovnou vás také poprosím o zhodnocení nového designu. Myslel jsem na kompletní rozšíření stránky. Je to dělané ve spěchu, takže všechny vzdálenosti nemusí být přesné.
Nový webdesign
yFang
Profil
MatějŠ:
Co mi vadí na tom starém je úzký sloupec pro obsah, když je tam pak text nějaké povídky je to úzká dlouhá nudle. V tom novém by to mohlo být lepší jak se zdá.

K tomu novému:
- Menu mi připadá málo kontrastní a nevýrazné
- Nemám rád, když je všechno zarámované
- Logo v hlavičce by mohlo být propracovanější

Jinak bych si s tím víc pohrál, je to fantasy web, tak by to mohlo vyplývat i z toho designu.
ReVolt
Profil
l564:
Omlouvám se, neuvědomil jsem si to


Jinak souhlasím s yFangem, mohl bys začlenit do designu stránek něco z fantasy.
hexcross.
Profil *
Tak určitě dobré téma svoje lidi tam máš...ale...

- zelená barva mi moc nesedí k fantazy
- hlavičku stránky bych udělal více "magickou"
- TITLE stránky je moc strohý
- nevalidní
- zbytečně obaluješ tabulky do DIVů

asi tak :) zkusil bych kompletní redesign
MatějŠ
Profil
yFang:
Logo je zatím jen provizorní, jinak děkuji za připomínky, něco s tím ještě udělám.
ReVolt:
Design je schválně neutrální, jelikož stránka není pouze a čistě o fantasy. A ani nebude.
hexcross.:
A proč by stránka musela být validní?
Taurus
Profil
Barvy jsou příjemné, jen design vypadá zastarale, mrkni se, jak se weby dělají dnes. Máš tam v podstatě tři bloky s jednolitou barvou a nic víc. Provzdušni stránky odstraněním rámečků, zvětši písmo... Pravý blok a reklamy bych vyhodil, celé to neskutečně przní. Nepodtrhávej to, co není odkazem. Ujednoť fonty, co dole článek, to jiný... Ohledně validity, tou se netrap - návštěvníky nezajímá, vyhledávače neupřednostňujou, vzhled ti to taky nespraví...
MatějŠ
Profil
Validiotu se netrápím. .)

Na grafice se ve volných chvílích pracuje a dlouho pracovat bude.

Co se týče fontů. Používali jsme FCK editor a každý článek od každého autora pak orpavdu vypadá divně jinak. S tím bude ješte práce to napravovat.

Děkuji za všechny připomínky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0