Autor Zpráva
Flay
Profil
Poprosím o nějakou kritiku k mému maturitnímu projektu, jde o stránku prodávájící blogové .psd šablony.
MatějŠ
Profil
Zmíním jen 2 věci.

Co se týče grafiky, tak se mi velice líbí. Jednoduchá, přehledná. Dobrá práce.

A druhá věc, kterou jsem při rychlém zkouknutí zjistil. Nevím jestli stránku chceš opravdu využívat jako prodejní, nebo jen jako maturitní, ale pokud jako prodejní tak to rychle naprav. Pokud se mi u tebe nějaký template zalíbí, tak mi nic nebrání si ropzjet obrázek v plné velikosti, stáhnout si ho, upravit, ořezat a udělat z něj web. (Kdybych byl sviň*) Tak na to bacha. Jinak se mi to líbí.
peta
Profil
Barvy a obrazky se daji pouzit, nicmene tve pouziti mi navozuje spatne pocity.
* Tlacitka musi byt rozmerove stejna.
* odsazeni prvku od okraju a od sebe musi byt stejne. Tobe to proste pluje. Pr zleva: Almost 42000..., Start browsing, Are you bored..., Cheap..., Are you..., Term; Pr zprava: Contact, Templates, The PSP pad..., 2011 all rights reserved. Pr ze spodu: Start browsing, obrazek vpravo
* com v logu neni videt
* stranka v okne 500x500 se orezava nerovnomerne od okraje okna, pozadi v hlavicce se nedokresluje
* prava strana pri klikani meni svou podobu
* obrazek pozadi hlavicky meni sou vysku, neslo by to pridat jako dalsi obdelnik pod to, treba v sedive?

Template
* nahledy templatu jsou nedostacujici, musel bych kazdy rozklikavat
* tlacitko koupit je nepoutavou barvou, ktera se ztraci v pozadi.

About
* odkazy jsou nepodtrzene, muzi jsou barvoslepy na jednu barvu a tudiz jsi rekneme 10% uzivatelu prave smazal

Contact
* maily nemaji stejnou podobu a vubec kontakty
* kontakty na oddeleni nemaji stejnou podobu a tak (nadpisy)
Feedback and problems
...
Owner
...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0