Autor Zpráva
Tomss
Profil *
Předem děkuji za komentáře a připomínky k www.vsemina.cz
Spectator
Profil
Tomss:
Ouuu!!! Tak můj první dojem mimo mísu - podle mě to nevypadá jako stránka propagující hotel, ale kosmetické přípravky nebo jako eshop. Při dalším klikání se už trošku rozkoukávám a orientuji (je to způsobeno tím, že hlavní stránka je odlišnější)

Když kliknu na ikonu s angličtinou naběhne jiný web s polštinou
Louka
Profil
No působí to trochu jako e-shop (na první pohled), ale jinak se mi to líbí. Jen ty jazykové mutace no.
joe
Profil
Napíšu to v bodech:

1. Nelíbí se mi horní pruh, zdá se mi tam zbytečný - hvězdičky bych přesunul pod "Activity" v logotypu a nebo bych "Hotel Všemina" posunul doleva a hvězdičky dal napravo od něj. Vpravo bych posunul box pro Facebook trochu dolu a nad něj dal vlaječky jazyků - chyba je, že nikde není vidět, jaký je aktivní jazyk.
2. Nevidím moc souvislost s kytkama nahoře.
3. Aktivní černá položka v menu není dobře čitelná.
4. V submenu není zvýrazněná aktivní položka.
5. Odkazy vedoucí na soubory/externí weby bych označil, kliknutím na "ceník ubytování" se mi nečekaně otevřelo PDF
6. Prvky nejsou zarovnány vlevo - nahoře hvězdičky, dál nadpisy, obrázky, ...
7. Odkaz vlevo na apartmány by chtěl obrátit, aby byl ke čtení od spodu nahoru
8. Je nutné na každé stránce zobrazovat to samé v tom pravém sloupci?
9. U aktuálních balíčků vpravo přetéká text
10. Text "Zaregistrujte se a využijte všech výhod!" není vycentrovaný, ani vertikálně, ani horizontálně
11. Odkaz "více fotografií" je namáčknutý moc vlevo
12. Při změnšování šířky okna se dějí zajímavé věci - ikonky vlajek odskakují na další řádek, hlavička se nedokresluje celá a zcela mizí obsah stránek (vpravo).
13. Nevím proč je na snad na každé stránce dole oddělovač, když už za ním dál nic nenásleduje. Hned pak je další, takže jsou vlastně dva pod sebou a každý začíná vlevo jinde.
14. V patičce je první i druhé logo okousané (to druhé až po najetí).
15. U "rychlých odkazů" se mi nelíbí, že podtrháváš i tu šipku
16. Tomu políčku pro zadávání e-mailu by bylo dobré odstranit border
17. Trvalo mi dlouho, než jsem objevil, kde můžu něco rezervovat
18. Rezervační formulář by bylo dobré lépe zformátovat
19. Také dodat validaci, takhle jde odeslat prázdný formulář
20. Po prvním vstupu mi to přišlo spíše jako nějaký blog, než stránky nabízející ubytování.
peta
Profil
Na Vsemine muzes vyfotit o moc hezci obrazky, jako :)
Okno 500x500 FF
* preplacane
* nesouvisejici grafika
* nahodne odsazeni od leveho okraje
* Novinku dole, mimochoden nejlepe zpracovana vec na strance, prekryva jakasi polopruhledna reklama, takze jsem si neprecetl nic.
* nedokresluje se pozadi prave strany, ani texty: "Aktuální ba" pak uz je bilo, nic
* obrazky partneru v paticce maji odlisne rozmery
* oddelovac v cervenem menu neni videt, zkusil bych bilou (sedou jako text) polopruhlednou do cerveneho pozadi; hover neni videt tez skoro vubec, zkusil bych oranzovou nebo fialovou z kyticek?
* spatne marginy a padingy
* rychle odkazy dole, polozky, nejsou skoro videt, kdezto text v paticce pro zmenu sviti az moc
* Zvyhodnene ceny - tlacitka, zalozky po strane, dole prihlasit se maji odlisny vzhled. / Obrazky na fotogalerii se vpravo uplne rozpadaji. / Obrazky nabidek nesouvisi s textem (prijde mi to jako pokus o idnes, kdyz nemam obrazek, placnu aspon nejaky pribuzny)
* Restaurace, tam by bylo dobre dat fotky, jak jednotlive "neco-ni baru" vypadaji. Tam je asi bowling, detsky koutek, ale neda se to pres tu reklamu vlevo precist :)
* Firmy: "Teambuildingové programy", "konferenční prostory catering doprovodný program teambuilding", " » Jarní wellness" Nevim, jak ty, ale ja nerozumim ani slovo. Zkus priste cestinu, dik.
* nahledy obrazku maji na kazde strance jine rozmery, vypada to dost amatersky nez prace profika
* Sport a zabava - a co rybnik na koupani, moznost rybareni, turistika, lyze, chtelo by to i trasu pro brusle zaridit pres obec; ten golf bych dal taky do seznamu tucne

Nesouvisejici grafika
Zrusil bych nahore ty kyticky.
Sjednotil bych oramovani obrazku, klidne 3px bila + 1px slaby sedy ramecek, viz ta animace. Kulaty, nekulaty si vyber, ale kdyz zvolis kulaty, tak vse s obrazkem v pozadi by melo byt tez kulate.

http://www.vsemina.cz/fotogalerie/
Ty obrazky uplne plavou :)

Libi se mi okony jazyku nahore, docela. Sice ta velka britanie, dost slabe, ale ty ostatni dobry.
Tomss
Profil *
Díky panové
bum
Profil *
Celkově to působí docela příjemně. Ale má to mouchy.
Jsem zákazník, chci se u vás ubytovat a najíst. Vy o to předpokládám stojíte. Tak kde je rychle k nalezení rezervace ubytování a jídelní lístek restaurace?! Rezervace musí být zřetelně přístupná ze všech stránek webu! Nebo nechcete, aby vám ten web přiváděl zákazníky? Proč si online nemůžu přečíst jídelák a rezervovat stůl?
Kazí to nepřehledné menu s přílišným množstvím slov. Doporučoval bych zjednodušit sloučením některých položek, zkrácením jejich pojmenování a využitím další úrovně zanoření (kterou stejně používáte) pro podrobnější navigaci. V tom je přece síla webu oproti tištěným médiím, že můžu nabídnout jednoduchou a přehlednou stránku, a přitom jít v nižších úrovních až do nejpodrobnějších detailů.
Co třeba Ubytování, Restaurace, Nabídka pro... (a až v nižší úrovni všechny ty rodiny, firmy, školy, páry atd.), Last minute, Další služby (slučuje Wellness, relaxace, sport, zábava...) a Kontakt (ten proboha v hlavní nabídce být musí!). A hlavně ta Rezervace!
Zkuste se na ty stránky zkrátka podívat z pohledu zákazníka, který hledá ubytování a stravování a vy ho chcete získat! Tam jsou dost rezervy!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0