Autor Zpráva
Sokol
Profil *
Zdravím,

spravili sme redesign našeho webu, preto prosím o jeho zhodnotenie.

Adresa: www.tvorba-stranok.eu

Ďakujem
Spectator
Profil
"Páčí sa mi" na pravé straně stránky se mi moc nepáčí. Jako by to tam bylo navíc.
Stín pod logem (puzzle) je dole seříznutý a podle mě je to vidět.
Sokol
Profil *
Ďakujem, logo sme opravili ....
Lupa
Profil
- Copyright ˆ 2010, balík simple, advanced, business - odporúčam predsa tú slovenčinu
- odkaz Tvorba web stránok - Janchi Designs - nefunguje

Ináč pekné. :)
Sokol
Profil *
Aha, dakujem ...takze tento spätny odkaz umrel :)
Lupa
Profil
Vizerá to tak....
Tasartir
Profil
Máte něco společného s pixelstar? (Texty jsou skoro stejné, rozvržení a html stránek prakticky také.)

Chvíli jsem přemýšlel, co to tam vykukuje vpravo za bílý oblouček. Tak jsem maximalizoval okno, ale stále nic. Musel jsem odzoomovat stránku, abych viděl, že tam je nějaký prázdný rámeček.. Asi mám nějak agresivně nastavený AdBlock, po jeho vypnutí jsem teprve pochopil účel. Ale hlavní problém bude asi v tom, že při 1280x1024 px a maximalizovaném okně nevidím "Páčí sa mi" tlačítko, ale jenom vykukující bílý rámeček.

Přijde mi, že ten šum na pozadí to tak nějak špiní.

Na objednávkovém formuláři sice hezky používáte <label>, ale atribut FOR se váže k ID inputu, který nemáte uvedený, a proto to nefunguje.

Ten tečkovaný rámeček se mi moc nelíbí. U loga je to hezký prvek, ale nesnažil bych se ho v designu takhle násilně používat vícekrát. Možná i to u mě vyvolává ten pocit "špíny".

Celkem (až na výše) se mi to líbí.
Sokol
Profil *
Pixelstar je nase ceska vetva :) proto ty texty ....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0