Autor Zpráva
Kolda
Profil *
Dobrý den,

Dnes jsem dokončil základní stránku pro FunnyTel, chtěl bych se zeptat co si o tom myslíte vy ?

Především, by mě zajímal názor na kód. A zdali mám dobře použité prvku.

Odkaz k webu : http://kolda.chytrak.cz/funny/

Děkuji
l564
Profil
Je to pěkné, dle mého názoru ale akorát skrýváš reklamu.
yFang
Profil
Kolda:
- Nastav tomu hornímu menu kromě obrázkového pozadí i barevné, pokud se obrázek nenačte není menu čitelné.
- Podtrhat odkazy, nikdo nebude jezdit myší po stránce a zkoumat na co se dá kliknout.
- Moc se mi nelíbí TIP AKCE NOVINKA, jak je to tam nalepené.
Kolda
Profil *
Diky za pripominky.

l564 jakou zase reklamu prosimte ?

yFang, stou barvou mas pravdu :-) diky moc
peta
Profil
* preplacene, sama cara a nesmysl
Cokoliv vyrazneho das na stranku, pouta to pozornost. Ty tam mas vyrazne uplne vse.
* formularova policka nemaji stejne ci podobne rozmery (vyhledej, prihlaseni, koupit, tip, akce, novinka)
* barvy stranky nic moc, napr tlacitka Tip, Akce, Novinka. Novinka se dela obvykle zlutou, zlute oranzovou, Tip byva modra + bila, Akce nevim, ta se dava podobne jako novinka nebo cervenou
* listovani, kdyz neni treba, by mohlo byt sedou, ale je vyrazne cernou. Navic mi to prijde slozite na pohled a mozna bych nechal jen dole. tim se to graficky zjednodusi, nahore usetris radek pro dalsi produkty.
* oblast podkategorie bych resil jinak a tu caru a barvy bych pouzil spis pro paticku, ktera by pak prestala byt vyrazna

Ja bych to oznacil za takove negraficke plac, plac. Sem tam je tam dobra vec, ale celkove je to dost nepritazlive. Clovek ma rad symetrii a pokud je kazdy prvek jiny, nic neni stejne zarovnane zleva, prava, nema shodnou velikost pisma, pak se to jevi jako levne. Prakticky by se takovy shop dal asi pouzivat.
Kolda
Profil *
peta:

Promin, ale k tobe se radeji nevyjadruju :-)
whocares
Profil *
Kolda:
peta:
>
Promin, ale k tobe se radeji nevyjadruju :-)

když neuneseš kritiku, nemáš tu co dělat ! co peta řekl, je pravda.
Mmmíra
Profil *
Můj názor? Až na ikonky je to pěkné a přehledné. Ale co člověk to názor. Každému se líbí něco jiného. Nikdy se nebude líbit jedna věc všem lidem. Tak to už chodí. Proto je zapotřebí kritiku vždy brát jak přichází ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0