Autor Zpráva
Zlababa
Profil
Ahoj, prosím zkritizujte můj graf. návrh osobního webu.
Ještě to není úplně komplet, dodělávám a vymýšlím ty panáčky u nadpisů na různá témata, zatím mám jenom 2 ...
Ale díky všem za připomínky nebo nápady apod.

http://www.blues.wz.cz/mydesign.jpg
Anonymní
Profil *
Vítám vás na své osobní stránce...

jinak graficky pěkné; akorát foto je kýč, ale hezký ;-) a možná moc velkých rozměrů
Zlababa
Profil
Díky ...

Pište další prosím ...
mr
Profil *
Prijde mi to logo krivy...
Zlababa
Profil
Hmm, tak to není. Kdyby ses podíval na mraky a ten strom, tak je jasný, že není.
Ale díky za postřeh.
mr
Profil *
Ja vim ze neni, ale na prvni pohled ano - takovy opticky klam.
Dero
Profil
Líbí se mi to. Jen bych osobně malinko (s citem) zvětšil výšku řádku. A samozřejmě vlevo podtrhl odkazy. Hlavička mi přijde nahoře necitlivě uřízlá, slušel by jí možná 1px černý horní border.
Lukáš M
Profil
Líbí se mi to, všimnul jsem si, že máš dole odkaz na w4d, tak když už ho tam píšeš tak bacha, na jeho dodržování (já to mám jak kdy, tak to daši nepíšu :)) bylo tu zmíněno podrtrhávání odkazů, navíc třeba ukázat uživateli kde je (tj. "hlavní stránka > něco ze sportu > článek xyz") atd... a popravdě se mi zdá, že logo nějak moc překřičí (a velikostně) přebíjí text, který je oproti němu malý... ale třeba je to jen pocit.
nazghoul
Profil *
Já si nemůžu pomoct, ale ten hlavní banner je křivej a mrakama to není, ale je to dost nepodstatný. Je to pěkný, akorát bych stránku dal na střed. A jak už tu padlo. Vyznačit nějak odkazy..., pěkný.
Zlababa
Profil
Jo sakriš ... já jsem tam nedal novější verzi .... oups.
To že to vypadá jako křivé, způsobuje vpravo malý kopeček .... tak jsem to zarovnal, aby vás to nerušilo :)
Odkazy jsem samozřejmě podrhnul ... v html verzi bude v manu ještě archiv, tady v návrhu se mi to už nechtělo celý posouvat dolů :)
Tak už je tam ta novější verze. Malé vysvětlení ... v logu jsou takoví panáčci - značí můj věk (ovšem je jich tam jen 12, na 4 jsem zapoměl, ale nemám teď čas, tak později :) , později to bude v úvodním textu. Tak na to pls ještě jukňete.

Lukáš M
No, možná máš pravdu, je to o hodně výraznější jak text, ale ta fotka mě uchvátila, takže tam musí zůstat :)

nazghoul
Hmm, nevím co myslíš tím "na střed" , je to obrázek ....

Jinak díky, za postřehy a tak vůbec :)
Šlaha
Profil
Zvětši písmo, je to fakt prťavý
Zlababa
Profil
Tak, písmo jsem zvětšil na 12 px. Už se mi to zdá OK, víc ho ani zvětšovat nebudu.
Zlababa
Profil
Prosím, kdyžtak ještě něco napište, co by se dalo zlepčit a co se vám líbí apod., díky :)
Hampy
Profil
Mně se to líbí moc. Super. Ještě aby se zadařilo udělat z obrázku stránku:-)
Fakt pěkný.
Hampy
MissCroft
Profil
mě to připadá jako ty stránky z těch programů, kde jsou už přednastavený designy a ty si jen dopíšeš textovej obsah. Ale jestli jsi to opravdu celé dělal sám, tak je to fajn. Jen na můj vkus bych dala to Neco o sportu... a tak menší. Já jsem přísnivec menším písem, ale každý to vidí jinak, samo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0