Autor Zpráva
dolomit
Profil *
Dobrý den,
žádám Vás o kritiku grafického návrhu webu věnujícího se cestování po Dolomitech Odkaz. Děkuji
Lupa
Profil
Čo presne chceš aby sme hodnotili? Veď je to šablóna, ktorú si si stiahol!
whocares
Profil *
navíc tam ani grafika není.
Mistr
Profil
dolomit:
Absence klikacího loga, ale to jistě ještě doplníš, viď?
dolomit
Profil *
Šablonu jsem upravil, nyní snad je už co hodnotit. Děkuji
Mistr
Profil
dolomit:
(1) Stále chybí výše zmíněné ([#4]) klikací logo.
(2) Texty Kdo je online a Přihlášení jsou vlivem textury obtížně nečitelné.
(3) Proč má na relativně čestném místě (pod logem) ikonku Drupalu? Když už ji tam chceš mít, dal bych ji někam dospod, například do patičky.
(4) Menu bude mít web pouze nahoře nad logem a výrazným obrázkem? Jinak nic? To horní menu je navíc dost nevýrazné; moc lidí ho tam asi hledat nebude.
(5) Co v rámečku Přihlášení znamenají yt červené hvězdičky? Jasně, dnes je to již téměř konvence, přesto bych to tam jako vysvětlivku vypsal.
(6) Ještě k těm on-line návštěvníkům: musí tam tento údaj být? Bude skutečně Tvůj web v neustálé permanenci, takže nehrozí častý výskyt situací, kdy se návštěvník dozví Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů. To nepůsobí tak, že by byl web příliš živý.
(7) Co místo názvu Dolomity travel dát webu název třeba Cestování po Dolomitech?
Darker
Profil
1. Dolomity si jistě zaslouží velké „D“ (titulek). Proč je za titulkem svislítko.
2. Trochu mě urazilo, že mě web neakceptuje jako hosta a klidně píše 0 hostů.

Na webu nejsou žádné články, žádná výrazná originalita (odlišení se od původní šablony) ani nic dalšího, co by stálo za pohled.
Dej nám vědět, až to dokončíš, buď tak laskav.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0