Autor Zpráva
adams
Profil
prosim kritiku tehle stranek http://www.uvery-pujcky.wz.cz
Dero
Profil
"Otřesné", to byla bohužel moje první reakce.

Naprosto rozhozené ve FF (doufám, že rozhozené), definuj si kódování stránky a udělej něco s grafikou. Víc nevím, zase jsem ten web rychle zavřel.
Fred
Profil
Obyčejně, když je v kritice něco úděsného, buď mlčím, pokud se autor prezentuje jako profesionál a nechávám ho spát na vavřínech. Pokud autor řekne, že je začátečník, snažím se mu, pokud je to v mých silách a mám čas a náladu, nějakým konstruktivním způsobem poradit, jak to zlepšit. Ale tahle kombinace firmy nabízející půjčky od 20 tisíc do 5 mil (do 160 tisíc bez ručitele) a toho jak je to udělané, to není na nějaké konstruktivní připomínky a rady, je to prostě ostuda a hrůza.
Lukáš M
Profil
Fred
souhlas, navíc dodávám, že doména 3. řádu na webuzdarma image značky taky zrovna nezlepší...
Mates
Profil *
To má být vtip? Doufám, že jsi za tohle nepobral peníze.
Timy
Profil
adams
prosim kritiku tehle stranek -- omlouvám se, ale já vidím pouze stránku, nikoli stránky. Stránka má nulový obsah, chybí menu, špatně zvolený title a ve Firefoxu je to rozhozené.
Onecar
Profil
Pokud děláš něco s prachama, doporučuju PHP, takový statický HTML nevypadá moc důvěryhodně..
Já bych si tam půjčku nevzal, bůhví co to je za lidi... Když to dělaj na webzdarma :)
Martin Kuželka
Profil
Pokud děláš něco s prachama, doporučuju PHP, takový statický HTML nevypadá moc důvěryhodně..

To je vtip?
adams
Profil
je to stránka jednoho podnikatele kery je jednatel jedne firmy
uplne jinej martin
Profil
rozhozený kódování, ještě bych dal ičo/dič a jméno příjmení. ("...Dobry den pane Jeden podnikateli....")
Meldo
Profil
"dizajn" - je rok 1997?
Lukáš M
Profil
sloganu v titulku jsem si všiml dost pozdě, pokud má být slogan, měl by se víc "prodávat"
"koláž" v titulku není koláž
odrážky se dělají pomocí tagů ul a li ne pomlčkami a tvrdými mezerami
layout a kódování nefugnuje ve ff
"made BY adams" to trochu shazuje, aj a čj bych nemíchal; stačí webdesign © adams nebo nějak jinak obejít

jak už bylo napsáno výše, celé to působí nedůvěryhodně. připomíná mi to když si u kolegy dva nečesky hovořící pánové (kožené bundy, holé hlavy, bitkařské jizvy na obličeji, tetování) nechávali dělat vizitky a pod jméno si psali "marketing" (nabízeli půjčky) nebo "zprostředkování nemovitostí". brrr...

OT btw je ten pán teda jeden podnikatel (osoba, podnikající na základě žl) nebo jednatel jedné firmy (fyzická osoba, která je statutárním orgánem společnosti s ručením omezeným)? :) /OT
adams
Profil
Osvč
igamenir
Profil
Osobně bych nezadával osobní údaje do formuláře, pokud jediná informace o příjemci těch informací je jeho telefonní číslo.
adams
Profil
tak udelal sem maly redesign(prosim nekritizujte obsah) www.uvery-pujcky.wz.cz
Timy
Profil
adams
ten obrázek je trochu velký (datově) a pak se na to prosím podívej ve firefoxu. Dále bych udělal klikací i to červené políčko vedle položek menu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0