Autor Zpráva
triniti
Profil *
zmizela sem ty šedý čáry a přidala sem písničku, tak mi prosím někdo řekněte, co tomu ještě chybí... al neříkejte, ať vyhodím frejmy úplně, pže letos maturuju a nemám čas se učit, jak se to dělá bez nich, ale až to budu mít za sebou, tak slibuju, že se to naučim a už nebudu na netu dělat ostudu:)
Cirdan
Profil *
Hmmmm.....moc pjekna stranka.... :-))) a odkaz?
triniti
Profil *
zkus ten z nadpisu...
bojars
Profil
...je tady něco, co tady není??? - tak túto vetu si musím zapamätať...

:-)

Je to veľmi pekne zladená, milá stránka. Len tie rámy... ale však keď zmaturuješ.
AnubiSeth
Profil
milá trinity, pěkné stránky (barevně), nehezké stránky (formátováním textu)... a ty rámy... ajajaj ;) Ale co, každý začínal na rámech (nebo o tom aspoň hodně dlouho přemejšlel) :)
triniti
Profil *
já slibuju, že až odmaturuju, tak se na to vrhnu:), taky mě to rozčiluje... aspoň sem se zbavila těch šedejch čar...
Kráťa
Profil
Zkus ten levý rám udělat trošku širší, aby tam nebylo to vodorovné scrollovátko.
triniti
Profil *
toí sem se zrovna chtěla zeptat, jaxe to udělá:)
triniti
Profil *
dobrý, přišla sem na to (metoda pokus-omyl:)
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com (Mozilla 1.6):
1. Tradičně vstupní stránka s 50 kB obrázkem a bez jediné informace.
2. K obrázkům patří atribut alt, ne každý má obrázky zapnuté.
3. Že jsem 1128 návštěvník je informace, bez které mohu žít. Zvlášť v podobě, která je jak pěst na oko.
4. Barevné sladění hezké.
5. Podtrhané jsou jen odkazy. Plést podtrhané texty s odkazy a ještě v jedné barvě textu je zločin!
6. Hezký hover efekt při najetí na odkaz, ale tučné písmo je širší a celý řádek se prodlouží, někdy i zalomí.
7. Opět enormě důležitá anketa, jinak by jistě nebyla na tak výrazném místě.

Kód:
Frames? Každý nějak začínal. Později doporučuji PHP.
Do generátoru FrontPage nemá cenu kopat, už si kopli jiní. Co tak Mozilla Editor? Je česky, zdarma a je součástí Mozilly. Jednodušší ovládání, lepší výsledky.
8. Je slušné začínat stránky definicí použité verze (X)HTML. Něco jako: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
Viz www.w3.org
ameeck
Profil
docela slušný stránky, ja osobně nemám rád vyblitou béžovou, ale to je věc názoru,
ale kontrast s písme eště de..
MVK
Mozilla editor...nevim ajekej je u 1.6 ja mam 1.7, nezkoumal sem ho podrobne, ale pokud vim, tak tam neni moc pomucek k css ani Jscriptu, mozna preview je udělánu hezky, ale stejně radši zůstaanu u klasickej editorů(samozřejmě ne WYSIWYG), Topsytle, pspad, mozna webscripter.....
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com

ameeck:
Mozilla editor jako náhrada za FrontPage, ve kterém jsou generovány tyto stránky. Já píšu v PSPadu a TopStyle, byť mám legálně k dispozici i Macromedia Studio.
K CSS a JavaScriptu tam nejsou v podstatě žádné pomůcky, ale FrontPage jimi taky nehýří.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0