Autor Zpráva
MathTom
Profil
Zatím stále v průběhu tvoření, ale zajímá mě pouze názor na rozvržení webu. Má působit jen jako taková propagační, úletová, šílená stránka na podporu literatury, která má v lidech vzbudit nějaký pocity (je jedno jestli pozitivní nebo negativní, ale aspoň nějaký :D)

Číst je sexy | www.cistjesexy.cz
Louka
Profil
Nápad: zajímavý, byl jsem zvědav co tam najdu.
Stránka: nic tam není, jen rozpadlé logo (Chrome) a Facebookový plugin (který se mi nehce zkoumat, tyto části stránek z principu přeskakuji).

Suma sumárum určitě si kvůli tomu teď nepoběžím číst knihu, ani to ve mě neevokuje negativní pocity. Jen trochu zklamání nad prázdným projektem.
yFang
Profil
MathTom:
Nechápu proč je to udělané tabulkou.

zajímá mě pouze názor na rozvržení webu
Hm.. hlavička nahoře, to je dobrý, víc tam toho není.
joe
Profil
Není moc co hodnotit, z jakého důvodu je zvýrazněné 's' a 'e' a ne třeba celé slovo? Navíc to odlišené 'e' tam zaniká a na první pohled mi to přijde jako 'čístjexy.cz'.

Ten s tou knihou by mohl být lépe oříznut. Ta kniha by mohla mít nějaký čitelný název. P5ed dvojtečkou se nedělá mezera. Ten box pro Facebook se tam vůbec nehodí a navíc má asi chybně nastavenou výšku. Se šířkou to taky není nejlepší, posuvník je uříznutý.

Kód děs, smazat a začít znovu. Na to co tam máš ti v klidu stačí 5 HTML elementů.
jenikkozak
Profil
MathTom:
je jedno jestli pozitivní nebo negativní
Natolik negativní, že tam už nepůjdu. Bez ohledu na to, co s tím uděláš.

Proč jsou veškeré texty součástí obrázků?
Je nutné psát title česky i anglicky na stejné mutaci webu?
Hlavička je zbytečně vysoká.
Jednotlivé části hlavičky (mrak, barevné čáry, téměř nahej chlap, knížka, lahev) spolu nemají souvislost.
Zdrojový kód je hrozný.
Pět odstavců za sebou s nezalomitelnou mezerou má být čím?

joe:
Kód děs, smazat a začít znovu.
Snad bych ani znovu nezačínal. Titulek „Číst je sexy | Reading is sexy - internetový portál na podporu literatury. Pro všechny, kteří rádi čtou“ mě zlákal, neboť rád čtu. Ale to, co jsem na webu našel, mě dokonale odradilo.
Dranel
Profil
MathTom:
Tomu mladíkovy bych dal plínky. Bylo by to více úletové a šílené.
kelvin
Profil
506 pixelů vysoká hlavička? Ještě, že tam není žádný obsah, roloval bych možná na jedné či dvou podstránkách, pak bych to zavřel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0