Autor Zpráva
xarox
Profil
Ahoj,

tak jsem kompletně předělal stránky do CSS a chtěl bych vědět jaký je na ně Váš názor. Samozřejmě jsou tam ještě menší chybyčky jako špatný odkaz nebo trochu rozházený text, ale to co nejdřív opravím - včera jsem je teprve spustil.

www.masozraverostliny.com

Díky
xarox
Profil
Teď na to koukám, a nevím proč mi nejdou fotky v Mozzile (Fire Fox) a ani nejde pěstování? Že by to bylo proto, že je to moc obsahově veliký?
Mates
Profil *
Je to vcelku pěkné, ale nelíbí se mi ten rozpitý nadpis. Proč nefunguje ve Firefoxu kolečko?
Falco
Profil
Ten posuvník je strašný.
Lukáš M
Profil
promiňte, ten layout mi nějak nesedí - nedokážu říct přesně proč - možná víc antialiasingu, míň barev?
normálně na tom netrvám, ale tenhle layout trochu svádí k centrování na střed stránky, nebo ne?
ve ff nefuguje pěstování a galerie (není to velikostí, v ie to bylo ok)
navíc mě v ie trochu ruší ten obarvený scrollbar (nemyslím ten u toho divu, ale ten hlavní) - nejde s tím něco?

trochu OT proč nefunguje kolečko je záhada - taky mi to u vnořených divů občas neroluje :(( nevíte co s tím? /OT
habendorf
Profil
K tomu kolečku - je to IMHO starý bug Gecka na prvcích s overflow:auto;
Šlaha
Profil
V 1.5 to bude opravené.
Radek Hrabůvka
Profil
Co tak používat opravdové nadpisy (h1, h2...), místo pseudonadpisů?
<div align="left">
<span class="nadpis"><br>Darlingtonia californica (Darlingtonie kalifornská)</span>
<p>
<b>Trocha historie</b><br>
xarox
Profil
Jo to zatím netuším proč v Mozzile nefunguje fotogalerie a ani pěstování ??

Jinak stránku bych rád vycentroval na střed, ale problém je v to, že když to vycentruju v IE kde mám zaplé malé ikony a stavový řádek a nic jinýho, tak to bude vypadat jinak než když budu mít zaplé velké ikony, a přidanou lištu navíc - třeba MSN... . Pak se nějak automaticky dává posuvník na vertikální polohu - ten hlavní, nevím proč.

Jinak s tím posuvníkem musím fakt něco udělat, mě to taky nějak dráždí. Jinak ten hlavní posuvník nevím jak zrušit, protože mám ten posuvník nadefinován pro celou stránku, aby to bylo u toho textu. nevím jestli se dá definovat posuvník jen pro ten div?

Jinak ty nadpisy (<h1> ...) asi to bude fakt lepší.

Ty barvy mě osobně nějak nevadí, řekl bych, že i při delším čtení od toho nebolí oči. No je to věc názoru.
xarox
Profil
Takže stím že se v Mozzile nezobrazuje ten text u fotogalerie a pěstování, bych měl jednoduše vyřešit že dám k odkazu target="_top" protože target="_self" funguje špatně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0