Autor Zpráva
h0n24
Profil
Dobrý den,

re(de)zignoval jsem a moc rád bych se vás, místních web-based borců :), zeptal na váš názor na můj prokrájený dizajn webu.

blog.sablatura.info

Původní snahou bylo odprostit se od barevných částí, všelijakých prkotin a zbytečností. Zminimalizovat a odstranit vše, co to jen půjde. Až na kost. Chci tím svým čtenářům naznačit, že mi jde o kvalitní obsah, ne kraviny okolo.

Rád bych se dozvěděl:

Je vám na první pohled jasné, jak se dostat na hlavní stránku, přestože nikde není zmíněno "hlavní stránka"?
Dovtípíte se jakožto nově příchozí návštěvník čeho se mé články mohou týkat? A dokážete si případně bezmyšlenkovitě vybrat kategorii těch, které vás zajímají?
Dokážete si stránku přidat do RSS čtečky?

Přestože vypadá dost jednoduše, vyhrál jsem si s "easter eggy" - viz "neviditelné písmo na konci", nebo třeba chyba 404.

Do designu jsem chtěl vložit svou fotografii. A tak se ptám - dá se to takovýmto způsobem zkousnout, nebo byste to udělali jinak?

Pusťte se do mě! Každou kritiku s otevřenou náručí vítám! :)

Jan Šablatura
l564
Profil
No je to pěkný až na to když jsem šel na konec stránky tak na mě vybafl nějaký chlap kterého neznám. Bylo by dobré tu fotku dat pryč.
johnl
Profil
l564:
Já bych zase naopak řekl, že ta fotka je zajímavé doplnění designu, akorát bych ji trochu změnil aby dole nevznikalo zbytečně velké bílé místo, takže bych jí napozicoval tak aby byla zhruba v tom pravém sloupečku a mírně (ne až do textu) by byla v tom hlavním divu..
ShiraNai7
Profil
Fotku pryč! Gigantická hlava s červenýma očima se do toho vzdušného a čistého designu moc nehodí..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0