Autor Zpráva
novtom
Profil *
Dobrý den, mohli byste mi prosím okomentovat můj osobní fotoblog www.novtom.cz. Celé je to dělané ve wordpressu, nic jsem neprogramoval, jen zaškrtával, co se má zobrazit a co ne. Budu vděčný za jakékoliv komentáře. Díky
ShiraNai7
Profil
Anglický wordpress s českými texty vypadá divně, viz např:
By Tomáš On Duben 20, 2011 · 0 Comments a 0 Reactions 

Jinak není moc co hodnotit, když je vše vytvořeno pomocí PlatformPro s jen mírně poupravenou šablonou.
joe
Profil
novtom:
Celé je to dělané ve wordpressu, nic jsem neprogramoval, jen zaškrtával, co se má zobrazit a co ne

Ani design jsi nedělal? Tak co pak chceš hodnotit?

Menu je zbytečně pomocí JavaScriptu.
bum
Profil *
Zvolená šablona se mi nezdá pro daný účel vhodná. Navigace je přes svou jednoduchost zmatená a dlouho mi trvá, než se dostanu k nějakému obsahu.
V příspěvcích bych zvolil jinou variantu obtékání textu kolem obrázků, tahle dost nepřehledná a na první pohled není zřejmé, který text ke kterému obrázku patří.
peta
Profil
Nejlepsi veci:
* ikonky vpravo fb, twiter a pod
* horni menu
* vpravo vyhledavaci pole
Ostatni bych zahodil, udelal znovu a poradne.

Napriklad treba u archivu bych pridal podnadpis 2011 / 10 a nebo zacinal u odrazek rokem
* 2011 Kveten
* 2011 Duben
Zobrazoval bych max 5 polozek a odkaz na stranku s ostatnimi.

Cestina nebude?
"Continue reading »", "Tagged with:", "← Previous Entries ", "LATEST ON THE BLOG", "Follow me!"

Rozmery nahledu jsou kazdy jiny.
Atd, by se dalo pokracovat.
novtom
Profil *
Díky všem za reakce. Wordpress mám český, ale šablona je anglická a tam se mi nedaří kompletní počeštění.
Co jsem tvořil já, jsou akorát barvy, vybral jsem šablonu a zvolil písmo a barvy.
Co se týče menu - to je funkce šablony, klidně to můžu přepsat, že budou všechny vedle sebe, ale to mi přijde potom moc široké.
Rozměry náhledu budou pokaždé jiné, jelikož všechny fotky nejsou stejně velké. Pokud jde o náhledy alba, tak ty jsou standardně nastaveny na 150x150 px.
Chtěl bych něco jednoduchého, málo barevného. Např: http://www.pagelines.com/blog/
Nemáte nějaký tip?
novtom
Profil *
Tak se mi povedlo počeštit a odstranit téměř všechny anglické výrazy (u jednoho pluginu jsem nenašel možnost překladu).
Můžete mi prosím ještě poradit, jak nastavit to boční menu? Jeslti ho tam nechat, jestli ho zrušit, jak byste řešili navigaci.
Díky
novtom
Profil *
Právě jsem dodělal boční menu. Dal jsem jej do boxu a sladil barevně s menu v horní části. Počeštit se mi nepovedlo stále ten shareaholic plugin, ale to je jen detail (místo "Sdílet na Facebooku" to ukazuje po najetí myši "Post to Facebook").
Přijde vám toto přehledné? Díky za informace od všech.
peta
Profil
"Rozměry náhledu budou pokaždé jiné, jelikož všechny fotky nejsou stejně velké. "
A ja znam spoustu lidi, kteri i pres to maji nahledy vsechny stejne a stranka vypada vic profesionalneji.
"shareaholic plugin"
To resim tak, ze dam vyhledavat vsechny soubory obsahujici anglicky text z obrazovky a v nejhorsim prepisuji na tvrdo :) Teda v pripade, ze nepotrebujes nikde anglickou verzi.
novtom
Profil *
To peta:
Obrázky jsem změnil (http://novtom.cz/?p=2635), příště to zkusím s většíma.
Shareaholic jsem odinstaloval, ani kompletni počeštění nepomohlo, sice jsem dostal plugin do češtiny, ale po najetí myši jsem stále viděl "post on facebook", takže jsem to nakonec vyřešli jiným pluginem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0