Autor Zpráva
slavo
Profil *
Dobrý deň, poprosil by som od vás nejaký názor na zatiaľ skúšku môjho nového portfólia. Texty zatiaľ nemusíte hodnotiť, nejaké veci ešte budú pozmenené. Skôr mi ide o štruktúru a design, čo by ste vylepšili, zmenili, poprípade sa mrknúť na kód. Ďakujem.
xmark
Profil
1. Položka menu //Portfolio míří ven z webu. Velmi nepříjemné.
2. Na stránce //What I do ti za pořadovými čísly položek chybí mezery
3. Pole formuláře na stránce //Contact mají nečitelné okraje

Jinak je to velmi dobré.

dodatek: zapomněl jsem to, co jsem chtěl napsat hned jako první :) Nelíbí se mi menu.
Taurus
Profil
Rozhodně se mi nezdá ta angličtina. Zvýšil bych line-height. Při vypnutých obrázcích blbne spodní lišta. Jinak poměrně pěkné.
ShiraNai7
Profil
Mi se to moc nelíbí, to ale neznamena, že je to špatné - nejsem moc fanoušek těchto roztahaných designů (gigantické nadpisy, gigantický header) a trošku zvláštního formátování textu a tak dále.

Texty zatiaľ nemusíte hodnotiť

To je zrovna jediné co bych asi mohl objektivně vytknout no - sem tam jsou gramatické chyby v anglickém textu, pro anglicky hovořícího návštěvníka to určitě nebude působit profesionálně.
slavo
Profil *
Zatiaľ ďakujem, budem rád ak ešte postrehnete nejaké chyby alebo vylepšenia, zvýšil som line height na //WHAT I DO a na //CONTACT stránke. Tú angličtinu tak či tak budem meniť toto bolo len tak napísané, dám to potom ešte skontrolovať takže to je zatiaľ pass. Neviem však ako mám riešiť tú sekciu //PORTFOLIO nakoľko sa mi s tým nechce babrať a takto na flickri to je celkom pekne a jednoducho urobené, takže rozmýšľam, že zatiaľ upustím od toho, aby som priamo na stránku dával niečo ako portfólio sekciu kde budú priamo na stránke všetky projekty. A teda neviem, či ten odkaz na flickr (//PORTFOLIO) nehať ako target="_blank", alebo nie, alebo to vyriešiť úplne inak. Nejaké nápady? ďakujem
Taurus
Profil
Někdo by ti řekl, ať blank odděláš. Já jsem pro, aby zůstal, ale dal si tam ikonku se symbolem "odkaz ven" a to stejné do title. Pak není problém ani s tím, že máš obrázky na flickru. Druhá věc je to, že pokud chceš zaujmout, takové věci bys měl mít "své".
zatomik
Profil
Par tipu:

- portfolio na flickru mi neprijde zrovna dobre, dal bych to vse na web, takhle to odvadi z webu.
- u toho headru kde mas v tech pismenech "i design", tak po najeti mysi nejdou vubec videt ty sipky doleva/doprava, asi by chteli zvyraznit
- skrtnuta slovenska verze by tam podle me nemela byt, kdyz to slovensky nemas, tak tam ten odkaz neukazuj:)
- Nevim jestli je uplne stastne si uvadet hodinovou sazbu, za kterou si te lidi mohou najmout, vetsinou tyhle zakazky probihaj cenou za projekt, ale to je na tobe

Celkove to pusobi zajimave, nemuzu rict, ze se mi to uplne libi, ale asi bych si takovouhle stranku pamatoval, ze jsem na ni byl:)
pcmanik
Profil
1. Zbytocne mozte zmazat: <meta name="robots" content="index,follow" /> BTW.: skutocne by ma zaujimalo aky inteligenty SEO "debil" zase vymyslel, resp. niekde napisal aby sa toto davalo na vsetky stranky.
2. jQuery 1.4.2 je zastarale - aktualne je 1.6
3. Javascripty volane z priecinka javascript neexistuju
4. Ak mate moznost, povolte gzip
5. Ten slider je velmi zle vymysleny, pokazde vola tie obrazky, co znamena ze sa vzdy nacitaju, keby neboli cachovane v prehliadaci bolo by to velmi zle, preto odporucam iny slider.
peta
Profil
slavo: Pro navrh stranek slouzi fora jako Jak neco udelat, css, html. V kritice ocekavam hotove dilo.
Po shlednuti uvodni stranky nemam chut na cokoliv klikat. Mozna je stranka pro jinou cilovou skupinu, ktera ji snad lepe pochopi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0