Autor Zpráva
Tomkinss
Profil
Zdravím,
Dnes som dokončil web Madlink.sk
Ide o revolučný projekt na česko-slovenskom internete. Slúži na skracovanie linkov, s tým že majitelia linkov zarábajú za každý unikátny prístup a záujemcovia o reklamu si môžu na webe zaplatiť najlacnejšiu cielenú reklamu (podla krajiny).

Za 10 000 unikátnych návštevníkov len 10 €. Rovnakú sumu vyplácame za zobrazenie užívateľom.

Adresa webu: www.madlink.sk

Prosím ohodnotte web, desing a funkcie.
Vďaka
o_O
Profil
- Lze zadávat URL ve tvaru "http://j", "j" a podobně.

Nevím, jestli je to chyba, ale když vložím 2× stejný odkaz, vytvoří se mi 2 unikátní odkazy.
Keeehi
Profil
o_O:
Nevím, jestli je to chyba, ale když vložím 2× stejný odkaz, vytvoří se mi 2 unikátní odkazy.
To chyba nebude, vzhledem k tomu že za použití jsou majitelé odměňováni.
Tomkinss
Profil
o_O:
Chyba to nieje, neaktívne skrátené linky sú po 2 mesiacoch zmazané.
Petr ZZZ
Profil
Můj první dojem je, že tam není dostatečně srozumitelně vysvětlené, o co vlastně jde a jak to celé funguje. Je-li to reklamní systém, potom mi přijde, že "služba na skracovanie URL" je zavádějící označení.

„Pravidla a podmienky / Dôležité zhrnutie“
Nenašel jsem plnou verzi.

Chybí údaje o provozovateli (což je tuším u komerčních projektů ze zákona povinné uvádět).
Tomkinss
Profil
Petr ZZZ:
Ďakujem za tvoje pripomienky. Ešte dnes upravím popis a titulky webu.

Iná verzia pravidiel nie je. Zámer bol vytvorenie krátkej verzie, neverím totiž že niekoho baví čítať 2 strany. Myslím že tam je všetko potrebné, čo môžu a čo nie. Ak sa niečo nové vyskytne doplníme to tam. Dnes ešte pribudnú pravidla pre inzerentov.

Ospravedlňujem sa, je to môj prvý komerčný projekt, určite tam pridám tieto údaje.
peta
Profil
* smes odlisne neladici grafiky (vyhledavaci pole vrha rozmazany stin nasviceny plochovym svetlem, ale logo vrha ostry stin nasveceny bodovym svetlem)
* smes odlisnych uprav pisma
* smes odlisnych uprav prvku, treba pro vytvoreni odkazu vs. rozkliknuti okenka pro prihlaseni
* na Prihlasit se zobrazi nejaky light box dialog, ale na registrovat ne
* pri registraci neni uplne jednoznacne, co ktere pole znamena
* pri vypnuti css je stranka nepouzitelna pro vyhledavani a graficky nic moc

Vzhledem k tomu, ze cely ten for ma 5 stranek a kazda vypada jinak, prijde mi to spis jako for. Kdyby takto mel vypadat papirovy manual, tak s diky produkt prodavaci vratim a rad si priplatim za jiny nahradou.


Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Tomkinss
Profil
peta:
Ďakujem za pripomienky. Kritiku prijímam a pustim sa do opravy.
peta
Profil
pro inspiraci, v jinem tematu na jpw: http://morcinek.net/nahledy/hra2.png
Petr ZZZ
Profil
peta:
pro inspiraci, v jinem tematu...

Asi myslíš toto: Kritika stránek poradenství. Mohl by ses rozhodnout, zda se ti ten obrázek líbí nebo nelíbí.
Ivy
Profil
Tomkinss:
Mohl bys mi prosím vysvětlit, jaký mi používání tvého projektu přinese užitek, nějak jsem to nepochopila. Proč bych měla zkracovat odkazy? Pokud chci někam vložit odkaz, vložím to v tomto tvaru: Diskuse o Madlinku, při nejhorším takto: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=125509 a hned budu vědět o co jde. Ve druhém případě sice trochu hůř, ale pořád mi to připadá informačně bohatší než http://www.madlink.sk/xxx. Tak kde je ten důvod?
Dále mi není jasné, jak mohu vydělat vložením odkazu do služby Madlink. Za co mi budete platit?
A když si zaplatím reklamu na Madlink, jakým způsobem mi získá nové zákazníky?
Také bych se ráda zeptala na původ názvu, na první přečtení mi to připomíná něco šíleného.
Tomkinss
Profil
Ahoj Ivy,
Skracovanie odkazov je dobré na:
1. Prehľadnejšie vypísanie odkazov na warez fórach.
2. Dokážeme blokovať určité IP, ktoré vyhodnotíme že patria bonzakom liniek. (Warez fóra)

Odkazy môžeš ale použiť aj na úplne normálnych weboch alebo sociálnych sieťach.

Zarábar takto:
Máš dlhý odkaz, ktorý skrátiš. Skrátený tvar vložíš niekde na svoj web. V prípade že na tento skrátený tvar niekto klikne, zobrazí sa mu reklama inzerenta. Po 5 sekundách aj tlačidlo na preskočenie reklamy. Po kliknutí uložíme zozbierané údaje o PC, aby nemohlo byť viac rovnakých prístupov. V prípade že sú, zaplatený je len prvý. Dostávaš za každu návštevu svojho odkazu a následné zobrazenie reklamy návštevníkovi určitú sumu.

Pre inzerenta je tento spôsob výhodný na rýchle získanie veľkého počtu návštevníkov s prehľadnou štatistikou a cielením presne podla krajiny.

Názov vznikol v mojej hlave a máš pravdu, v doslovnom preklade je to "šialený odkaz".
dandys2012
Profil *
Přiznam se, já tomu vůbec nerozumim.. jak zkracování odkazů? To je pro běžný uživatele internetu, nebo pro webmastery, nebo pro koho je to dobrý?
Tomkinss
Profil
dandys2012:
Pre webmasterov
kvakovsky
Profil
Chcem sa spytať ako je to možne že mi cez madlink kopiruju linky a hlasia na servery aby ich odobrali zmazali kde robim chybu. Kde to mam nahlasiť. Ma niekto kontakt na madlink nech mi pošle.
shaggy
Profil
kvakovsky:
Mmmyslím, že si si pomýlil stránku. Ak ten web skutočne používaš, tak by si kontakt našiel (je dole, v pätičke).
Ale poradím ti, na diskusii o tvorbe webu ten kontakt nebude. Som si tým istý. Ak teda nechceš mail na zakladateľa tejto témy, čo ale nemusí byť prevádzkovateľ webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0