Autor Zpráva
Warezov
Profil *
Zdravím,

zajímají mě názory na webu. Co je špatně? A co udělat jinak. Učím se.

adresa webu je : Odkaz

a design:
vivanatura
Profil *
V rychlosti jsem to projel a kromě toho, že stránka není validní, přiložím páR SUBJEKTIVNÍCH názorů (neberte to jako vyloženou kritiku, ale podle mě čím víc špatných názorů, tím lépe :-) )

1. Moc se mi nelíbí spodní část úvodní obrazovky. Myslím tím tu část, kde je kalendář, novinky a Naše motto. Takhle sekce mi přijde trošku nepřehledná, hlavně ten kalendář. Působí to trošku zmateně.
2. Upravil bych patičku. Ne nijak zásadně, jen bych dal odsazení o nějaký ten pixel, aby to nebylo tak nalepené na poslední část obsahu stránky.
3. Tady navážu na bod č.2. Stránka "doporučit stránku" není moc hezká :-) Hlavně je tady vidět ta nalepená patička, dále bych možná udělal větší rozestup mezi jednotlivými inputy a tlačítko taky dosadil. Možná by tu nebyl špatný krátký text typu "na zadaný e-amil přijde příjemci informační email s odkazem na tuto stránku". Ale to spíš myslím kvůli tomu, aby ta stránka nevypadala tak prázdně.
4. Všechny práva vyhrazena -> Myslím, že by to mělo být "všechnA práva"
5. Když kliknu na stažení PNG loga, tak se mi otevře v novém panelu místo nabídky ke stažení.


Jinak se mi líbí sicé strohá, ale přehledná grafika a zvolené barvy. Ty body, co jsem tu psal, jsou spíš drobnosti a nemyslím to zle
peta
Profil
* logo a moto (aspon teda to zelene povazuji za moto) bych spojil do jednoho
* Kalendar, Novinky, Nase motto - zrusil zesikmeni (protoze treba 2011 ma zubate jednicky) / pismo dal mensi (protoze mas kratky radek) / zkusil prepsat text tak, aby odkazy byli na jednom radku / zrusil ztucneni pro Nasi darci / zarovnal to zleva tak, aby to bylo stejne vlevo jako text obsahu stranky
* paticku bych vic odsadil, oddelil carou a nepodbarvoval, protoze menu nahore take nemas podbarvene
* menu - pri preklikavani ti to cele poskakuje. Nechce se mi zkoumat proc, ale treba pouzivas border-width:0 a 1px misto border-color / tez by to mozna chtelo hover
* Novinky - ty cary, to je katastrofa :) ramecek menu mas plna seda, oddeleni prave stranky teckovana cerna, HR pro zmenu plna cerna dvojita / ta anketa vypada tez divoce
* Jak pomoci - nepouzivej uppercase, pokud to neni nadpis, viz POZN
* Doporučit stránku - formular do tabulky a tomu tlacitku bych nechal puvodni ramecek, barvu pozadi 6db010
* Brigada - zacinam pozorovat chaos v prave care mezi strankami brigada, Novinky, Doporucit. Nezacina vzdy stejne zhora a nekonci vzdy stejne zhora
* Kontakt - nevim, co zkousis, proc je najednou sloupec s poznamkami vlevo, kdyz na vsech ostatnich strankach je sloupec vpravo
* u spoustu vet ti schazi tecky, spousta veci, co mela zacinat velkym pismenem ma male, odrazky si delas nekdy puntikem, nekdy minuskem. Mas v tom trosku binec. Zkus si udelat nekde sablonu, jak se ktery prvek ma vykreslovat, tabulky, odrazky, text a tou se rid.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0