Autor Zpráva
honzin
Ahoj

prosím o zhodnocení + co vylepšit

http://www.elitefitness.cz/design/6.jpg
Batrachus
Nemám co vytknout. Snad jen diakritiku.
jenikkozak
honzin:
- Položky v přihlašování, zřejmě i položky hlavního menu jsou oddělené mezerami, ale odkazy „Nejnovejsi“, „Nejhranejsi“ ne, to bych sjednotil.
- Stránka mi přijde poměrně dost dlouhá.
- Nevím, zda má smysl zdvojovat menu.
honzin
jenikkozak:

Díky za reakci

Druhé menu je tam kvůli tomu, že hlavní menu nahoře má jen 5 položek, a u některých kategorii jako třeba sportovní hry, tam bych chtěl dát více jak 5 sportů.

Rozumíte.
joe
Pěkné, hezky barevné, ikonky se mi líbí.

Levý sloupec menu bych úplně zrušil, je tam zbytečný, na řádek by se pak vešly 4 hry a nebo nechat tři a zvětšit obrázek. Ty tlačítka "nejnovejší", "nejhranější", .. bych naskládal vedle sebe s mezerou mezi sebou. Tzn. červený tam kde je a vedle toho modrý, vedle oranžový a pak zelený.

honzin:
Druhé menu je tam kvůli tomu, že hlavní menu nahoře má jen 5 položek...
Nemá cenu zdvojovat menu.

Udělal bych to tak, že bych to nechal tak jak to je a tam kde je počet položek větší než je zobrazený nahoře bych dal třeba šipku dolů, která by znázorňovala, že tam ještě nějaké položky jsou. Jakmile najedeš na sloupec "Sportovní", objevily se i ostatní položky tohoto typu her.

Hover v tom menu bych nedělal takovým způsobem jako tlačítka, ale jen čistě barvou a asi i jen jako obdélník. Každá kategorie by mohla mít jinou barvu pozadí při najetí na odkaz.

Text "Registruj se" je moc krátký na tak široké tlačítko, spíš bych dal:

"Registruj se" - "Přihlásit" ... klasická registrace a přihlášení na webu (vedle sebe) a pod to "Přihlášení přes Facebook".

Informace o hře bych zobrazoval při hoveru na celou položku s hrou, ne jen na pidi obdélníček "info"

Logotyp v patičce po druhé je opět zbytečný.

EDIT:
Jinak nevím proč je nahoře rádio, když už na ten web přijdu, jdu hrát hry, ne poslouchat rádio. U hledání by mohla být lepší lupa.
janbarasek
1. Dal bych pryč rádio, když bude hrát rádio a přitom zvuky hry, tak to moc nepřidá..
2. To horní menu bych dal taky pryč. Dvojí navigace je k ničemu. Spíše bych tam uvedl, na jaké si stránce a tak...
3. Udělal bych hodnocení hry přímo z hlavní stránky, třeba palec nahoru a palec dolů
4. Ty 2 tlačítka k přihlášení bych zpřehlednil a nebo ujasnil. Je možné, že někdo nezná značku Facebooku. Znám i takové lidi.
5. ještě k tomu přihlášení: Dal bych přihlašovací formulář rovnou na hlavní stránku.

Jinak je to pěkný a nemám co vytknout.
honzin
Díky moc za názory ...

Mě přijde že se web lidem líbí ... Ale v porovnání s "předlohou" juegosjuegos.com asi vítězí juegosjuegos.com, kde mám hledat rozdíl? To horní menu na mém vypadá více stroze opticky, ale jak to napravit?

Nechci také aby to vypadalo, že Váše připomínky neberu v potaz a přesto si melu svoje. Moc díky za všechnu kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0