Autor Zpráva
Iveta
Profil *
Prosím o kritiku nové verze portfolia
Prosím o Váš názor na vzhled, kód, uživatelskou přívětivost a zda se Vám na prezentaci dobře orientuje.

Předem díky
puzzle
Profil
Mě se to celkem líbí, moc mě nejde k nosu to grafické menu, má to na stránkách i Microsoft, asi je to "IN", ale já to moc rád nemám..., ale už dlouho sem neviděl, tak příjemně sladěný web :)
GOOD WORK !!! :))
joe
Profil
Pěkné, pěkné :-) Napíšu pár věcí, co mě napadají, pokud na to koukám.

- s fialovou nemám problém, pěkné barvy, ale nedával bych nádech té fialové i těm referencím. Bolí mě z toho oči, nechal bych je šedé, případně trochu transparentní, kde při najetí by se rozsvítily - nějakou animací - postupné rozsvícení jako je například u logotypů. Na to se dá využít CSS3 - transition a opacity.

- u toho kontaktu vpravo nahoře bych dole u té "šipky" udělal zaoblení.
- v Opeře není to přepínání těch prací vertikálně - myslím Webdesign, Logotypy, ...
- při kliknutí na navigaci by se to mohlo animovaně posouvat (?)
- pokud napíšu nějaký text do inputů v kontaktním formuláři, není přes kontrastní bílou vidět okolní rámeček.
- ty odkazy vedle formuláře by mohly být blokové
- jednou je na webu napsáno "Loga" a podruhé "Logotypy" (logotypem se označuje spíše text)
- možná bych zvážil rozdělení na více stránek, aby to nebylo všechno na jedné a tak dlouhé
- není škoda nevyužívat ještě někde jinde tu tyrkysovou? Kombinace fialové a tyrkysové se mi poslední dobou líbí čím dál víc :-)
- při zmenšování okna - na šířku - se posouvá i pozadí
- na tom pozadí, co se posouvá by mohl být i ten nadpis "Harmony Web", nebylo by tak třeba využívat dvou obrázků, ale stačil by jeden
- toho motýla nad nadpisem bych trošku pootočil proti směru h. ručiček, takhle mi to připadá, že to tam je nějaké uřízlé
- při přejíždění nad logotypy se opakuje animace - pokud to je přes jQuery, nastavil bych queue: false, aby k tomu nedocházelo

EDIT:
- u toho light boxu je ten načítací obrázek předpokládám z původní verze...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0