Autor Zpráva
LaMMa
Profil *
Prosím o konštruktívnu kritiku webu www.chata-krpacovo.sk z hľadiska dizajnu, seo, nápadov na vylepšenie, prípadne tip na zvýšenie návštevnosti (tak o 1000% ;)) bez platených reklám .
Na tie stránky som ešte nemal odozvu od "nezainteresovaných" ľudí, preto je každý názor viac než vítaný.

Ďakujem.
lussaco1
podla mna jak stranky chaty uplne v pohode. akorat majitel muze cekat po zaindexovani info@chata-krpacovo.sk zaplavu spamu.
jenikkozak
LaMMa:
Nevypadá to zle.
1) Co se týče vzhledu, chtělo by to trochu pozměnit pozadí, aby tak zvláštně nekončilo u širších obrazovek.
2) Zakulacené rohy u menu jsou neostré. (Vlastně i u nadpisů, ale tam mi to vadí trochu míň.)
3) To, že jsou nadpisy na jedné straně zakulacené a na druhé ne, působí trochu dojmem, že jsou useknuté. Pokud nechcete zakulacovat i další dva, možná by lépe vypadalo, kdyby nadpisy měly větší levý padding.
4) Fotografie na úvodní stránce by mohly být zvětšovací (nebo vést na fotogalerii).
5) Popisky u fotografií jsou stejné, čímž ztrácejí svůj význam.
6) Na stránce okolí bych místo „1KM“ napsal „1 km“, což je detail. Texty by to chtělo ještě prohlédnout, občas se tam nějaká chybička najde.
7) V odkazech na další měsíce v Rezervaci, by se mohl ukazatel myši měnit na ručičku, aby lidé věděli, že mohou klikat.

tip na zvýšenie návštevnosti (tak o 1000% ;))
Pomůže shánění zpětných odkazů. Ze stránky Okolí můžete odkazovat na stránky jednotlivých objektů a domluvit se s nimi, ať oni odkazují na Vás.
Serun Aseo
Profil *
Tmavě šedá mi osobně moc nesedí k pobytu na chatě v přírodě.
A moc by mě zajímalo, proč jsou všechny odkazy (href i src) absolutní?
Ivy
Navrhuji dát do fotogalerie nebo i jinam fotografie okolí. Mě osobně to tam chybí a myslím že by to přilákalo zájemce - ne každý to tam zná.
LaMMa
Profil *
lussaco1:
tak tie maily som dávnejšie spravil cez obrázok, ale potom som si povedal, ze radšej spam ako stratu potencionálneho zákazníka kôli nemožnosti copy&paste. Ale ak vieš o nejakom elegantnejšom riešení sem s ním ;)

jenikkozak:
1) skúsim s tým niečo vymyslieť, buď ho dám ešte širšie, alebo prechod do stratena..
2) pod menu? to bude antialiasingom, keď som to skúšal priostriť, bolo to zubaté... možno by si to zvládol lepšie,hm? :P
3) upravil som ten padding.. aj by som zaoblil oba, len ešte neviem ako, keď mám každý roh ako jeden obrázok..napadá ma len spojiť dokopy pravé rohy, ľavé rohy ale to by zas malo pevnú výšku. Nie som kóder, tak neviem ako sa to ináč rieši.
4) hodím link na galériu.
5) tie fotky načítam z adresára dynamicky, budem to musieť vymyslieť inteligentnejšie
6) oki
7) hotovo

Serun Aseo:
Raz som skúšal pomeniť farby, ale bola to riadna divočina tak som to radšej nechal tak ako to je.
A čo sa ti nepáči na absolútnych odkazoch? Pôvodne som ich tam dal len kôli 404, keď bolo v adrese viac lomítok, tak relatívne odkazy zlyhali a nenačítali sa štýly ani linky správne.

Serun Aseo:
dík za tip, popridávam ich tam postupne

Ďakujem za Vaše podnety:)

Ináč, pred mesiacom som riešil "pekné" url, ale mám v url len anglické názvy. Pomohlo by niečomu keby vždy boli v aktuálne zvolenom jazyku?
A ešte jeden dotaz, trochu právnický... je IP adresa osobný údaj, respektíve môžem ju ukladať a posielať majiteľovi v emailom v prípade, že je odoslaný formulár s rezerváciou zo stránky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0