Autor Zpráva
whitwa
Profil
Zdravím,

žádám ctěné "pány kolegy" :) o podmětnout kritku čehokoli, hlavně tedy designu, nové verze mé osobní prezentace na [url]www.whitwa.net[/url], podrobnější komentář z mé strany naleznete ve spotu [url]http://www.whitwa.net/weblog/?p=103[/url], ale jde mi hlavně o váš názor...

Díky všem, Jakub Krčmář
Zelda
Profil
Ahoj Jakube. Myslím že se ti povedlo to o co jsi se snažil - nevšední vzhled při dodržení webových standartů. Z pozice poměrně nezkušeného začátečníka ti můžu říct, že jsem tímhle webem unešen a budu si ho dlouho prohlížet (včetně zdrojového kódu - mimochodem, vtipná poznámka hned v úvodu zdrojáku). Jen malé pošťouchnutí - po kliknutí na cokoliv se zobrazí určitá sekce se svým obsahem a políčkem, kde je napsáno "k navigaci". Já osobně jsem potřeboval chvilku, než jsem si uvědomil, že to není odkaz na navigaci, ale směrová šipka, že mám posunout stránku směrem nahoru, abych se k navigaci dostal. Takže jsem byl chvilku trošku dezorientován. A to nejsem nezkušený uživatel webů. A možná by to chtělo patrnější nadpis celé sekce.
Uzavřu tím čím jsem začal - web se mi hrozně líbí, skvělej graficky, přehlednej. Poklona.
whitwa
Profil
Díky Zeldo, ta šipka o které mluvíš je odkazem na kotvu navigace.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0