Autor Zpráva
waran
Profil
Zdravím, prosil bych o kritiku webu na adrese http://waran.borec.cz/. Nekritizujte prosím fotogalerii - o té vím, fotky budou taky potřebovat zmenšit a fotogalerie celá od základů přestavět. Jinak předem díky za (i nelítostnou) kritiku :-) .
Taurus
Profil
Mám rád své oči, promiň. Tvůj kontrast mě hned vyhnal. Nedá se to číst.
Stano
Profil
- pre mňa to je nečiteteľné
- neviem či to je chyba ale menu je úplne vľavo a mám dojem ako keby to ešte malo pokračovať ďalej.
- tá krútiaca vec počas loadovania. tak to dať preč. raz sa to zaseklo a nešlo na nič kliknuť. a vo všeobecnosti ma to len irituje.
Spectator
Profil
Náhled obrázku 4,3MB je snad rekord. V dnešní době se ho návštěvník alespoň dočká.
jenikkozak
Profil
waran:
1) Výchozí vzhled je opravdu velice nepříjemný. Jediná verze css, která se dá trochu snést, je Light Blue.
2) Co nám ale na tom vzhledu vadí? V první řadě kontrast orámování. Na té stránce je nejdůležitější obsah, tedy ty texty. Proto je velmi nepříjemné, když jejich okolí tak září. (Zářící texty by ale nebyly o mnoho lepší.)
3) Stíny pod všemi texty (které se naštěstí v IE nezobrazují) se hodí maximálně na nadpisy. Způsobují totiž nečitelnost malých písem.
4) O textech psaných kapitálkami (také všechny texty na Tvém webu) platí totéž. Snižují čitelnoust.
5) Zmenší-li se okno prohlížeče, menu překryje obsah stránky.
6) Odkaz „Nahoru“ umístěný nahoře je tak trochu zbytečný. On by byl zbytečný i dole. Když se můra snaží vylézt z vany, vůbec ji nenapadne, že může použít žebřík. Když uživatel chce rolovat na stránce nahoru, nehledá na to odkaz.
7) Odkaz Zveřejnit špatně vykresluje spodní rámeček.
8) Texty nejsou bezchybné („by jste“, „shlédnutí“...).
9) Uvozovky máš správně počáteční dole a koncové nahoře. Ale ty horní mají mít tvar šestky, ne devítky. (Tento tvar mají ty dolní.)
10) O fotkách se vyjadřuješ sám. Ještě bych asi doplnil, že ke snímkům by se hodily popisky.
11) Místo Novinek se v IE zobrazuje taková dlouhá nudle.
12) Proč to horní políčko na vyhledávání je pouze odkaz? Nezdržuje to uživatele? Na druhou stranu mě nenapadá, co by tam uživatelé měli hledat.

Kód:
1) Proč máš v hlavičce tolikrát <style> a <skript>? Co se týká stylu, můžeš dát do jednoho <style>, zapsaný JavaScript do jediného <skript>.
2) Co to je za škaredé tabulky u obou menu, co mají jen jeden sloupeček? Opravdu by se nedal najít lepší způsob? Totéž u fotek. Vážně musíš mít tabulku, která obsahuje jediný řádek?
3) Proč do menu nedáš odkazy? Je vážně dobré na jednotlivé stránky přesměrovávat pomocí JS?
Webtržník
Profil *
Myslím že webzdarma.cz by se nelíbilo že zakrýváš povinnou reklamu ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0