Autor Zpráva
milantabo
Profil
Jde o potisk triček. Je to dobrý? www.mujwebik.iplace.cz
radas
Profil *
EEE :(
ve FF 4.0.1 mi nejde vidět 3 sloupec produktu...je "schovany" za pravým sloupcem
milantabo
Profil
Posuvník je dole na stránkách.
Marek88
Profil
milantabo:
Posuvník je dole na stránkách.
Takže když chci vidět tričko v pravo nahoře, tak musím sjet dolů, použít posuvník a pak se zase vrátit nahoru? A navíc je potřeba rolovat i při používání editoru triček. To už je trochu moc.

Jinak ten vzhled by chtěl celkově upravit. Je dost obyčejný a moc nezaujme.

PS: Nemám rád opravování chyb, sám je dělám, ale "správy" je moc i na mě.
Bubák
Profil
milantabo:
Posuvník je dole na stránkách.
Což je velmi nešťastné řešení.
PecanCZ
Profil
Marek88:
vzhled by chtěl celkově upravit
co bys chtěl od služby webgarden, na tomto webu nepřijdeš v podstatě s HTML do styku, všechno už má přednastavené a ty tam jen lajcky dodáváš obsah
peta
Profil
PecanCZ: ? Jsme v diskuzi kritika stranky. Do toho spada jak vzhled, kod i obsah. Pokud autor nenapise jinak. Coz se nestalo.

milantabo
* barvy a vzhled nelibi - Z barev bych nechal oranzovy pruh zahlavi, barvu textu Dámské tričko, barvu textu Cena, bile pozadi. Z techto barev pouzit odstiny. Zadne fialove a pod. Z obrazku ten ramecek pod trickem a pozadi pod tlacitky Upravit a Koupit.
* posuvnik, to je opravdu nestesti, zkus to vyresit jinak
* pismo bych volil ve trech velikostech: male = horni menu + levy + pravy sloupec + paticka, stredni = sloupec obsah, velke = nadpis, mozna ctvrte u loga; Vyber si tucne nebo UPPERCASE, oboji nejde pouzivat
* tlacitka Upravit, Koupit, Vytvorit tricko - Cekal bych u koupit cerveny ramecek a svetle bile do cervena (nebo bile) pismo. Totez v modre pro Upravit. Vytvorit tricko by melo vypadat jako Koupit, barevne.

http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color3.htm

tlacitko1 (cervene, mas)
pozadi = 5B0000
ramecek = a00000
text = FFDDDD / ffffff (tez dvojita sipecka stejne barvy; x:5B0000, y:eeeeee)

tlacitko2 (modre)
pozadi = 0b1c2d
ramecek = 1F5081 (x:0b1c2d modre pozadi, y:a00000 ram z cerv. tl.)
text = E4EEF8 / ffffff

hlavicka
pozadi = 5B0000
text = FFF0DD / ffffff

sloupce
Ja bych mozna sel do sede nebo svetle oranzove, nic vyrazneho, barvami ozdobis stred.
pozadi = FFD399, CCCCCC, FFE1BB, DDDDDD
text = 442600, 222222
Ivy
Profil
* Potisk triček - Potisk triček - E-SHOP Jestli to má být drobečková navigace tak se mi nepodařilo přijít na to jak funguje.
* Pokud kliknu na Fórum tak se už nedostanu zpátky.
* Pokud bych stránku měla brát jako e-shop tak mi tam chybí obchodní podmínky, způsob dopravy, sídlo firmy a přebývá fórum, návštěvní kniha, anketa, poslední změny, zprávy. Takhle mi to připomíná spíš nějaký blog, i z toho důvodu, že na adrese mujwebik.cz bych eshop nehledala, taktéž reklamy na firemní stránce na mě osobně působí extrémně nedůvěryhodně. Pokud chceš abych tě vzala vážně jako eshop a něco si koupila tak si kup doménu, dej pryč reklamy a ty blogové věci a přidej ty obchodní podmínky atd. Takhle jak to je to na mě působí že si nějaký teenager hraje na podnikatele. Možná by tam mohlo zůstat fórum nebo návštěvní kniha, ale všechno ostatní by pak muselo být profi na 100% (a konopí samozřejmě pryč...).
* Hodně se mi líbí že si můžu měnit a posunovat obrázky. Na můj vkus tam ale moc obrázků na výběr není, vybrala bych si pouze jeden a to ještě možná. Doporučovala bych podstatně rozšířit výběr obrázků a mě osobně by nadchlo kdybych si mohla zadat potisk svého vlastního obrázku.
* Zvěrokruh - jenom osm znamení, působí to neúplně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0