Autor Zpráva
COZuzka
Profil *
Prosím o hodnocení a kritiku portálu http://www.ceskeobchody.cz
Ernie
Profil
Validátor (X)HTML
Validátor CSS
Samozřejmě Vám to nevnucuji, to jen tak pro zajímavost.

Pokud má vyhledávání více než 10 stran, tak by bylo možná dobré, aby byla v seznamu stran (čísel) vždy vidět první a poslední, protože když takový dotaz zadám, tak to vypadá, že výsledkem je "jen" 10 stran.

A ty odkazy mailto: bych nahradil něčím, co spamovací roboti tak dobře nepřečtou.
joe
Profil
Ernie:
Validátor (X)HTML
Validátor CSS
Validace je nesmysl, není třeba ji uvádět (ani pro zajímavost)

COZuzka:
Pěkné, líbí se mi to. Pěkný čistý design.

Pár postřehů a detailů:

- mezeru mezi taby nahoře (uživatel/firma) bych dal stejnou jako mezi taby Internetové obchody / Kamenné ...
- proč je text na nich obrázkem a ne textem, jako na těch dalších tabech?
- nelíbí se mi select box, nahradil bych ho něčím, kde je možné nahradit jeho vzhled - nějaké JS řešení pro náhradu selectu
- u tabů Internetové obchody / Kamenné ... se mi nelíbí, že při přepnutí se mění jejich pozice při přepínání (šířka tabu se rozšíří díky tloušťce písma)
- text <- Vyberte bych schoval, jakmile uživatel klikne na nějaký tab
- při najetí na písmenko se zvětší jeho šířka (A - normálně 18px, po najetí 19px)
- validace u formulářů by mohla být i JavaScriptem
- při nezvalidování formuláře není červený text na červeném podkladu moc k přečtení; box by mohl mít od shora stejnou mezeru jako ze stran
- u menu chybí zvýrazněná aktivní položka (nebál bych se černé)
- v detailech obchodu bych box "údaje o internetovém obchodu" udělal stejně jako box v kategoriích "Top zápis kategorie"
- z jakého důvodu je menu v patičce zduplikováno?
- logo bych v patičce už neopakoval
- "Copyright © 2011" bych napsal do toho boxu a zarovnal vlevo/vpravo, ne doprostřed
peta
Profil
FF4 500x500
* Prijde mi to takove neezarovnane.
* Prava strana je nepristupna. Asi tam neco je, ale neda se tam ani zascrolovat.
* Po kliknuti na Vyber kraj je situace s obrazkem obdobna, ale ten se zascrolovat da, coz je ale pomerne neprijemne, protoze scrolovan je schovane mimo okno. Objevi se az po sjeti dolu. Navic zrovna v tomto miste mas ovladaci tlacitka, ktera lze tak snadno prehlednout.
* Casto stridas pismo (velikost, barvu), vznika tim chaos, ktere prvky dulezite jsou a ktere uz ne.
* Stranka Reklama nevypada dobre.
__construct
Profil
COZuzka:
• Pekný prehľadný design.
• Na stránke kontakty by som uvítal viac komunikačných možností — pôsobí to dôveryhodnejšie.
• Ako potencionálnemu zákazníkovi mi vadí umiestnenie ikony/odkazu na môj web

Ku kódu sa asi nemá zmysel vyjadrovať, pretože predpokladám, že nie ste jeho autormi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0