Autor Zpráva
Tygr36
Profil
Dobrý den,
Dělám stránky obci v které bydlím, je to malá vesnička v které se moc neděje a spolupráce se zastupitelstvem je nulová ale i tak se snažím aby na stránkách lidi něco našli a ted sem je i graficky upravil.
Co na ně říkáte ?
Vidíte nějaké chyby či nevkusně hodicí prvky ?
Přijmu kritiku a velice budu rád za nějaké nápady na vylepšení.

www.novyteleckov.cz
pcmanik
Profil
Hodiny a to kedy bola stranka aktualizovana myslim nikoho nezaujima.
A co sa tyka zdrojaku, ten vyzera jednym slovom strasne, ale najviac ma dostalo ze web generovany pomocou websnadno :D
YoSarin
Profil
1. v nadpise vypadlo písmenko "Vítejte na stránkách obce ..."
2. "Do HC N. Telečkov přibily fotografie ..." - proboha, koho přibily? :-)
3. tabulka se základními údaji by nemusela (neměla) být obrázek
4. hodiny jsou prvkem spíše rušivým než užitečným (hlavně jak nemají čísla tak mám osobně celkem problém s tím rozluštit kolik je hodin)
5. použil bych raději nějaký bezpatkový font - tohle se nečte příliš dobře, obzvlášť jak je to všechno tučné
6. proč je to všechno vlastně tučné?
7. písmo v menu bych zvětšil (a také nemusí být tučné)
8. v menu by bylo příjemné i nějaké zvýraznění aktuální položky
Petr ZZZ
Profil
1. Text „Vítejte na stránkách obce Nový Telečkov“ je špatně čitelný. Text přímo v obrázku je možný, ale měl by být umístěn v nějaké jednolité části obrázku.
2. „Ukončení seóny 2010 -2011 která proběhla v sobotu 21. 5. 2011.“ – Sezóna obvykle neprobíhá v sobotu 21. května, ale bývá delší (často celý rok, nebo roční období - letní sezóna, zimní sezóna atd.).
3. „Pro přesnější umístění klikněte zde“Neklikej zde.
4. Hover na stránce Úřední deska je příliš světlý a má na světlém pozadí nízký kontrast.
5. Zvětšení písma (v IE) občas (např. na stránce Tipy na výlet) rozhodí design, navíc aniž by se zvětšilo písmo.
6. Tu a tam se vloudila i nějaká chybička pravopisná.
7. Celkově mám ale dojem velmi pěkného a především informačně bohatého webu.
Tygr36
Profil
Moc děkuji za zhodnocení a bohaté rady většinu jsem si vzal k srdci a hned opravil a u některých se dále budu dále zamýšlet.
Ja moc veliký zkušenosti s webem nemám to vysvětluje službu websnadno a ani zrovna kvalitní češtinář jak ste si všimli.
ještě jednou moc děkuji.
Ivy
Profil
Hezké a bohaté stránky, líbí se mi.
Do hlavičky bych doporučila jinou fotku, jednak mě ruší elektrické dráty a sloup a také se připojuji k připomínce PetraZZZ o textu v jednolité části obrázku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0