Autor Zpráva
Systeman
Profil *
Zdravím, prosím o hodnocení a kritiku www.gigazone.cz . Děkuji

Moderátor Petr ZZZ: Původní titulek: „Můj první "pořádný" web“.
ShiraNai7
Systeman:
~ ta kreatura vpravo nahoře má tak malou sytost úmyslně?
~ prostředek hlavičky je hodně prázdný
~ Zapamatovat si mně -> řekl bych, že v tomto případě by tam mělo být "mě"
~ ty youtube a facebook "něco" (nevím jak to pojmenovat) celkem ruší.. a při menším rozlišení (1024) zasahují do layoutu
~ Dobré odpoledne, je neděle 29.5.2011, 17:55. Dnes má svátek Maxim, zítra Ferdinand. -> absolutně zbytečné
david80
Nějak jsem ten web nepochopil. Podle obrázku na úvodní stránce soudím že jde o stránky k hernímu serveru hry Lineage 2, proč to tam ale není nikde napsané?
Nebo jsem to tam jen nenašel?
V sekci "ke stažení" múžu stahovat nějaké soubory, ale vůbec k nim nepíšeš co to je za soubory a k čemu jsou, jestli je to herní klient či co?
Navíc na úvodní stránce máš obrázek ze hry Lineage 2 ale web je o úplně jiné hře, ale to jsem zjistil až po nahlédnutí do forka, kde jsem poznal že o Lineage to být nemůže. Do té doby jsem si myslel že jo. O jaké hře to vlastně je?
Taps
Systeman:
1. zvýraznil bych položku v menu, ve které se uživatel právě nachází
2. patička mi přijde nedodělaná
3. proč jsou podmínky na samostatné stránce http://gigazone.cz/podminky.php ?
peta
* Bile menu nahore a modre menu nahore neni vyskove stejne na lince.
* Formular pro prihlaseni nema polozky zarovnane vlevo (excel zarovnava text vlevo, cisla vpravo pro sloupce, prijde mi to jako dobra zasada)
* tmave modry podklad neni prilis videt na LCD (pod nadpisem, tlacitko vice, v pravem sloupci pod zahlavim, atd) / ani ten sedy podklad, ramecky
* Ten obrazek z Metin2 v logu smis prezentovat? Prijde mi, ze to neni screenshoot, ale vystrizene z hotoveho dila tvurce hry.
* text z pruhu nad hlavickou, logo, text bileho menu, obrazek pod menu maji rozdilny padding zleva. Chtelo by to text dat shodne zleva a obrazky tez. Ale chce to zkusit, jak to bude vypadat.
* tabulka v pravem sloupci viz excel, text vlevo, cisla vpravo.
* stranka Registrace, chtelo by to marginy zhora zdola pro skupinu label + input. Nadpis stranky by mel byt nejvyraznejsi a jednoznacny (bavou, velikosti, tucnosti, podtrzeni)
* stranka Galerie, kliknutim na odkaz 1, 2, 3 se meni vzhled stranky a toho radku
* stranka Zebricek se nacita pomalu. /* OT Uz kdyz jsem hral rd2.cz jsem jim navrhoval, at statistiky vygeneruji do souboru a drzi kesovane. V pripade rd2 se statistiky ne-online (1) generovali ve 2:00 a platili cely den, stacilo generovat 1x/den. Online (2) bezeli online, stacilo generovat 1x/10min. V obou pripadech to machri splacali pres online vybirani z databaze. 2 jsem se pouzival pro nabor novacku do cechu. OT */ Tve statistiky se mi zobrazovali asi 5s pro 600 lidi. Zkus pouzit aspon php obflush.
* stranka Forum ma uplne strasne barvy. Zkus pouzivat bavy urcene pro dany podklad.
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color3.htm
Pozadi FAFCFE, kdyz to zadas do js-color, tak pouzije cerne pismo, coz znamena barvu tmavou.
Text 00cc00, pouzije sice bile pismo (cili inverze tmavy text a svetle pozadi), ale na radku HSL odstiny vidis, ze je to hodne blizko hranice, takze je nutne male pismo ztucnovat, coz jsi neudelal.
Text 00FFFF, totez, nutno posunout barvu do tmavsi nebo ztucnit.
Otazka zni, je naprosto nutne to barvit? Dej vsechny ne-bezne uzivatele tmave cerveno nebo modrou nebo zelene. Neni treba to rozlisovat a kazit si vzhled morem barvicek.
Text 536482 (bily text, tmave pozadi vzdalene od hranice) pozadi E4EBF2 (cerny text bile pozadi blizko hranice), citelnost asi 70-80%. Ty pred tim bych tipnul tak 40-60%.
Zkus to radeji cele predelat a obarvit odstiny pro barva = 1A3A56. Radeji pouzij sedou, barvy vyjimecne. viz toto forum.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0