Autor Zpráva
Hubrt
Profil
promiňte ale prosím okomentujte hlavní stránku na www.omega-psi.tk děkuji
JsemTvojeSpása
Profil *
Není co komentovat!
Snad jen to menu (které stejně k ničemu není) není vůbec čitelné!
Spectator
Profil
Hubrt:
8-() Co to jé ?
Beavis
Profil
Takový menší webdresink.
Batrachus
Profil
Takovou hrůzu jsem už dlouho neviděl.
damo115
Profil
to je design??
peta
Profil
Mozna by stalo za uvahu precist si prvni temata tohoto fora, ktera rozebiraji, jak by mela stranka vypadat.
Okenko 500x500px FF
Uvod
* na obrazovce mam ted ctvrtku planety, text loga a menu, coz bych povazoval za celkem nezajimavou stranku. To zajimave je az po zarolovani, mozna.
* logo - pokud das pdt text vyrazne pruhovane pozadi, pak se text stava necitelnym
* menu - podobny problem s citelnosti textu vuci pozadi. "obázky", to slovo neznam. videalive je slite dohromady. Chybi tam paddingy od okraje a ramecku. Co treba zkusit Arial, mozna trosku mensi velikost a zlutosedou barvu textu (#C7A669) viz ramecek nebo sedou viz bunky v pozadi (#a4a4a4), pripadne bilou?
* klikni a text dole opet nejsou citelne. Po rozkliknuti Klikni se objevi bily text na svetle zeleno-bilem pozadi planety, takze jeho citelnost skoro nula :)
* okraje kolem planet jsou vuci okoli prilis ostre
* html kod obsahuje zbytecnosti, ktere mohli byt v externim css
 style="position: absolute; width: 700px; top: -25px; left: 0px"


Ja si myslim, ze by to chtelo celou stranku prestavet, pozadi vyrazne presvetlit (prekryt prvkem s opacity:10) a pouzit cerne pismo.
Pro zajimavost si zkus ve windows nastavit cerne pozadi, pripadne ve wordu a zkus si precist nejakou povidku z e-book. bily text a serne sedocerne pozadi. Do 5 minut te budou bolet ocit a cteni ti bude neprijemne. Je to jako, kdyz ti nekdo ve tme sviti baterkou do oci. Proto ms zvolil neutralni svetle modrou pro pozadi a pro word bilou.

Mimochodem, nabourani planety do planety by jiste neprobehlo podle ilustrace aniv pripade, ze vetsi by byla lavovite konzistence. Pokud jsou stejne tvrde, tak stuknou jako kulicku, jen vrchni prach se poskrabe. Pokud je jedna mekka jako eidan, tak se jako eidan prohne. Pokud je tekuta, lavovita, tak do ni proste kulicka projde jako do kase.
jenikkozak
Profil
peta:
Mimochodem, nabourani planety do planety
Mimochodem tento obrázek nemá původ u nás. Existuje ve spoustě exemplářích. Takže by asi neměl být předmětem hodnocení. :-)
Ivy
Profil
Nevím k čemu to je. Utekla jsem.
Hubrt
Profil
Promiňte teď to mám opravené prosím okomentujte jen hlavní stránku smazal jsem totiž celí web tak to obnovuji. Děkuji za pochopení :) www.omega-psi.tk
pavuk
Profil
Hubrt:
Viděl jsem to "dílo" předtím i teď. Nepostřehl jsem žádnou změnu vyjma tý, že mi to s každým dalším pohledem přijde nepochopitelnější a šílenější.
peta
Profil
jenikkozak: Cili obrazek je kradeny, k tomu bych se moc nepriznaval. Druha verze je horsi nez prvni :)
jenikkozak
Profil
peta:
Cili obrazek je kradeny, k tomu bych se moc nepriznaval.
Však on se nepřiznal. :-)
Když jsem napsal, že obrázek nemá původ u nás, myslel jsem tím, že jej pravděpodobně netvořil nikdo z Česka. (Ale všechno je možné, že?) Napsal jsem to poněkud nešťastně, neboť by někdo mohl nabýt dojmu, že mám s dotyčným webem něco společného. :D

Hubrt:
Byl dodán červený jezdící text, který překrývá text stránky, takže myslím, že jsem spokojen. Jen mě mrzí, že se mi nezobrazuje to video.
„Máme zde chaty, hry, obrázky videa a další...
Nově tu máme i vytvoření stránek (zdarma) zde.“ Na fotografie domečků se docela těším, snímky videí mě moc nelákají, raději mám videa, která se hýbou.
Hubrt
Profil
Dobrý den děkuji za ohodnocení ted předělávám uplně a nebojte pozadí jsem tentokrát tvořil já a né kámoš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0