Autor Zpráva
scarab
Profil *
Ahoj, koho baví projíždět cizí weby a kritizovat, má další možnost se realizovat :c)
Moje osobní stránky:

http://www.scarab-music.com

(zatím nefunguje sekce Návody, jinak všechno)

Děkuju všem odvážlivcům! A nebojte se mě, nekoušu :c)
Anula11
Profil
Fakt pekná stránka!!! Len by som nejako zvýraznila logo. Je strašne malé... =)
Charlie
Profil
Stránka se mi líbí, možná by neuškodilo zvýraznění aktivních odkazů v navigaci.

OT: Mám stejnou kytaru (akorát červenou) a pár otázek :D Předpokládám, že hudbu nahráváš do počítače přes Behringer VAMP2, je to dobré řešení? Jak čistý je potom zvuk? A jakým software to pak upravuješ?
Šlaha
Profil
Aby to bylo xhtml 1.1 validní, muselo by se to posílat s mimetypem aplication/xhtml+xml
http://acci.wz.cz/webdesign/jak-na-xhtml-11.acci
AMD
Profil
... proto doporučuju úplně stejný XHTML 1.0 Strict / nebo pokud chceš použít frame, iframe, tak Transitional.
Jirin
Profil
Ma sskvely blog, ale nevidim RSS. Bude nebo uz je?.)
scarab
Profil *
ahoj. takze odpovedi na vase dotazy:

dekuju (5x :c))

Charlie: ano, vamp2. zvuk je krasny, ale zavisi to na zvukovce. kdyz mas zvuknu co nesumi, nahrava to v PROFI kvalite. myslim to uprimne :c).
Slaha: kouknu na to, zatim mi to validator validuje jako 1.1
Jirin: takovej profik na blogy zase nejsem, je to tam jen tak ze srandy :c)
Jirin
Profil
scarab: prave a ta sranda je dobra:-)
ghoss
Profil
No mě se to fuckt líbí... Je to takový přirozený, kyždej hned ví kam šáhnout... ;-)
poslouvhal sem i nějaký tvoje výtvory a je to lahodný, pekný... (musim přiznat, že "chill-out" sem slyšel poprvý)... :-)
Možná bys jenom mohl dát CSS do externího souboru, aby se ti nemuselo vždycky načítat.. všim sem si sice, že tam máš ruzný barvy... ale něco v tom cssku máš určitě shodnýho, takže když to dáš do externího, tak ušetříš malinko času...;-)
scarab
Profil *
ghoss: dik, trochu jsem o tom premyslel, mozna to tak udelam. zatim tam jeste budou asi nejaky zmeny :c)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0